originaalkaardiga vaatamine

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
mina
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

originaalkaardiga vaatamine

PostitusPostitas mina » 11:58, 11 Dets 2004

Tere!

Olen uus siin foorumis, kuid sat-i vaadanud alates 95 aastast.
Olen jooksnud võidu kanalioperaatoritega ja tehnoloogia muutustega ning mind on see üdini ära tüüdanud.

Otsin nüüd endale rahulikumaid aegu ja soovin veidi sõeluda endale sobivaimat lahendust. Saaksin ligi C+ ja TV1000 skandinaavia originaal kaartidele, kuid analüüsides erinevaid võimalusi peatusin SKY paketil.
SKY paketi vaatamiseks vajalikke kaardi ja tuuneri ostmiseks mul nii häid võimalusi pole. Samas olen internetis surfates leidnud nn "edasimüüjaid" ja kuna soome keelne tõlge ei ole oluline siis võiks kodus olla mistahes valik, peaasi, et inglise keeles.
Küsimused :

1. Kas inglise SKY on eestis nähtav ja kas on vajalik suurem antenn (praegune 1,1 m)
2. Kas on mõni "nn edasimüüja" ka usaldusväärne ja kas kellelgi on kogemusi ja soovitusi, kelle poole pöörduda (SKY inglise või SKY italy)
3. Kas keegi SKY vaatajatest või vaadanutest oskaks kommenteerida SKY paketis pakutavat ( http://www.sky.com/ordersky/channelpackages )
35 naelane pakett tundus ok olevat.

Oodatud on mistahes soovitused ja ettepanekud. Võib-olla on mõni muu operaator veel parema hinna /kvaliteedi / valikuga jne-jne.
Minu eelistuseks on filmid, muusika, lastekanalid lastele - need võiks olla laia ja hea valikuga. Mistahes uudised, sport jne pole minu jaoks olulised.

Ette tänades...

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14470
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:43, 11 Dets 2004

Sky+ Itaalia, Hotbird 13E, hetkel avatav ainult KnotCard2-ga. Aga sa tahad ju originaali?

Kasutaja avatar
mina
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas mina » 14:01, 11 Dets 2004

Jah, mul on plaan originaal soetada, et ma ei peaks kogu aeg võimlema. Nimelt ma lõin kokku viimase 1,5 aasta kulutused ja sealt vaatab vastu küllalt suur summa, arvestamata enda päkavalu.
Loomulikult on kohati olnud valik ülilai Cabo,Hispaanlaste pakett, Premiere, TV 1000, C+ skandinaavia, Holland, Poola - kuid pidev kaardi vahetus, tuunerite vahetus, progemine (küll teenusena), eri pakettide vaatamiseks taldrikule mootori paigaldamine jne-jne on ära väsitanud.
Minu eesmärk ei ole pidev "ajaga kaasas käimine" ja/või eneseharimine muutuste käigus vaid minu poolt valitud kvaliteet programmide tõrgeteta jälgimine selleks sobilikul ajal.
Vaba aeg on piiratud resurss, eriti pereinimesena ja mul on plaanis vaba aega muuks kasutada, kui võidujooksus osaleda.

tervitades,

mina

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14470
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 14:23, 11 Dets 2004

Vaata ka PM.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3273
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 223 korda
On tänatud: 80 korda

PostitusPostitas 0000 » 14:47, 11 Dets 2004

1. nähtav, suuremat antenni pole vaja.
2. tsitaat nende oma lehelt millele sa ise viitasid
You need to satisfy certain requirements i.e. that you're over 18, live in the UK or Northern Ireland and have an operational telephone line. With reference to this, during the first stage of online ordering, you will be asked a number of questions.
Sa ei ela ju ei inglismaal ega põhja-iiris, järelikult usaldusväärset edasimüüjat pole olemas.
3. üsna normaalne pakett.
See võimlemine ajab jah närvi, nõus 100%. Tahaks jah vaadata, mitte tegeleda koodiotsimise ja muu sellise juraga, täitsa õige! Aidata kahjuks ei oska.
Lõpetuseks jällegi nende oma lehelt küsimus/vastus:
Is Sky digital available outside the UK, Isle of Man, Channel Islands, Northern Ireland or the Republic or Ireland?
No. Sky digital is only available to residents of the UK, Isle of Man, Channel Islands, Northern Ireland and the Republic of Ireland.

Kasutaja avatar
mina
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

originaalkaardiga vaatamine

PostitusPostitas mina » 15:31, 11 Dets 2004

Mina taas,

Netis on erinevaid "edasimüüjaid", kas kellelgi on koemusi , et lüpsta ei saaks :

Näiteks :
http://www.skycards.uk.net/
http://www.skytvcard.com/skypackage.htm

jne-jne

tervitades

mina

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 18:12, 11 Dets 2004

Kas sain neist linkidest (eriti I) õigesti aru, et sky-l on Euroopa ja maailma jaoks ka paketid, nii, et ei pea UK resident olema?
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
luarvik
Edasijõudnu
Postitusi: 80
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tartu linn
    unknown unknown

PostitusPostitas luarvik » 18:30, 11 Dets 2004

sorry
Viimati muutis luarvik, 23:13, 14 Dets 2004, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 18:55, 11 Dets 2004

aandra kirjutas:Kas sain neist linkidest (eriti I) õigesti aru, et sky-l on Euroopa ja maailma jaoks ka paketid, nii, et ei pea UK resident olema?


Minu arusaama põhjal (uurisin värki vastu kevadet) apelleerivad firmad nagu väljaspool GB piire viibivate GB kodanike teenindamisele, aga ega raha haise ja saatkonna kinnitust vaja pole... Samuti saab Hollandist tellida C Digi*aal ametlikke kaarte. Muuseas, pakuvad S2 moodulit mingi 70 euroga, ei tea öelda, kas ainult CDaali vaatamiseks või sobib muukski.

Kasutaja avatar
mina
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

originaalkaardiga vaatamine

PostitusPostitas mina » 19:41, 11 Dets 2004

Relvavennad !

Andke konkreetseid suundasid või tõesti ei ole siin foorumi liikmete seas SKY inglise paketi vaatajaid või sellega kokkupuutunuid?
Vaadates kanali listi mida saab C+ 554 eur (8700 kr) aastas ( http://www.canaldigital.fi/templates_CD ... px?id=2100 )
ning mida saab ca 9500 krooniga/aastas
( http://www.sky.com/ordersky/channelpack ... movieworld ).
Vahe tundub olema kohutav, sellest ka minu huvi just SKY vastu.
Igasugune info vaatajatelt ja turvalisemate hankimise suunanäitajatelt oleks teretulnud.

tervitades

mina

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:50, 11 Dets 2004

Esmalt proovi korralik signaal kätte saada ja alles siis võid tuleviku suhtes eufooriasse langeda.

Pole ju mõtet hobusega kõrbesse minna.

Kasutaja avatar
mina
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

originaalkaardiga vaatamine

PostitusPostitas mina » 20:02, 11 Dets 2004

Mis ma sest signaalist timmin, kui ei tea kas kaarti saabki. SKY itaalia on ju ka võimaluseks - see signaal on mul käes.
Milleks mulle haududa kõrbesse minekut, kui hobustki pole

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Re: originaalkaardiga vaatamine

PostitusPostitas kamm » 20:08, 11 Dets 2004

mina kirjutas:Mis ma sest signaalist timmin, kui ei tea kas kaarti saabki. SKY itaalia on ju ka võimaluseks - see signaal on mul käes.
Milleks mulle haududa kõrbesse minekut, kui hobustki pole


No osta siis hobune! Oled sa analüüsinud, mida pakub mingi originaalkaardi versioon ja palju sellest Eestis nähtav on?

Ei taha midagi maha teha, aga pettumus tulemuses võib olla ka üks väga vilets tunne.

Jõudu!

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 20:45, 11 Dets 2004

Lae 28E omale tüünerisse ja Sa näed, et Tallinnas on vajalik väga suur antenn enamuse kanalite nägemiseks. Mul on 1,5m mootoriga pann ja eriti palju just näha ei ole. SKY NDS Kaarti ei oma, aga seal on ka paarkümmend vaba kanalit!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14470
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:12, 11 Dets 2004

Mul oli siin kunagi ju aadress üleval, kus kohast sai osta peaaegu kõiki originaalkaarte Euroopa pakettidele. Mäletate? Hinnad olid küll.. Äkki kellelgi alles see link? Ma pean otsima, ei mäleta kus kohast sain. Algustähtigi ei mäleta. Vist oli kuskil: "Uudiseid netist" ja "Originaalkaardid Euroopas".
Ei leia, igal juhul oli alapealkiri "Originaalkaardid Euroopas".

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist