originaalkaardiga vaatamine

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 00:44, 12 Dets 2004

tigekala kirjutas:Mul oli siin kunagi ju aadress üleval, igal juhul oli alapealkiri "Originaalkaardid Euroopas".


http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... =originaal


Kogemus olemas.Aasta on tiksunud probleemideta (kui just välja arvata 2 korda sinna helistamist kui uue kuu koodide pealepumpamine (sealpoolne maksmine)on ära unustatud aga mõned päevad pildita ja töötab jälle.Eestis enamus nähtavad ka väiksema antenniga (1,1m) kuigi omal selleks otstarbeks 2,0m üleval. Aga täielikku garantiid pole ka selle väljakäidud ligi 10k eest. Ptui.ptui,ptui,siiani töötab :wink:
Mina tellisin http://www.skycards.net/sky-tv-estonia.php

Ah jaa...muide DHL-iga saad oma kaardi teekonda siiamaile ilusti ka jälgida :wink:

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 14:32, 12 Dets 2004

B SKY B minuandmeil kaarte väljaspool Briti saari ei turusta. Samuti probleeme vastuvõtuga. 1,1m antenniga nähtav paremal-juhul 1/4 kogupaketist. Samas pakutakse erinevaid pakette ja osad ei ole alla 3m antenni üldse nähtavad. Olen katsetanud üht Iirimaalt siia sattunud vastuvõtjat koos kaardiga, tegu oli Sky Movie+Family Pack-iga, ja sealt pakutavatest kanalitest oli nähtav ainult paarkümmend. Ka neist osa viletsemailmaga ruutus. Kanaleid näitab, sisse loeb ka enamuse aga avada ei suuda. 2,4m antenniga oli tulemus juba tunduvalt lõbusam.
Ja selle paketi kuumaks oli vist mingi 800 eek. (mingi 34-35 GBR).
Omanik üritas leida suuremat antenni, aga nüüd plaanib vist asjast loobumist. Suur pann vaja ka kusagile kinnitada ja asi kippus mõttetult kalliks.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist