HD Glass 17

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

HD Glass 17

PostitusPostitas gasth404 » 15:39, 29 Sept 2018

Tegin uue teema kuna viimane seisukoht Hd Glass suhtes oli oma 5 aastat vana. Kuna vahelduseks panin oma Vu+Ultimo 4k peale OpenPl ei saanud kuidagi vastu kiusatusele proovida jälle HD Glass skini. Ja peab tunnistama et on ikka tõsiselt hea asi. Kui sa saad ikkagi kogu kanali vajaliku info ühe näpuvajutuse kaugusele mitte ei pea meenüüsid pidi otsima on see ikka midagi muud kui ilus ekraanipilt. Aega ja mängimist see seadistamine küll nõuab aga tulemus on seda väärt. Väike probleem tekkis mul kanali piconitega. Kui esimese sat luges normaalselt siis mõtlesin et panen mitu tükki korraga, aga sinna ta mul hangus. Enam ei aita restart ja üksiku sat kaupa lugemine. Ilmselt tuleb kas käsitsi välja otsida või on kellegil parem idee :?:
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14398
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: HD Glass 17

PostitusPostitas tigekala » 16:14, 29 Sept 2018

Seda skin-i ei saa niisama lihtsalt eemaldada kuna konkreetselt see slovakkide disainitud skin - kirjutab üle suurema osa failidest
ja tänu sellele, sööb ka väga palju mälu ressurssi. Et täielikult sellest skin-ist lahti saada - tuleb uus puhas image peale lasta.
Ja picon-itega jännata ma ka ei soovita - operaatorid tõstavad/vahetavad nii tihti kanaleid ühelt sageduselt teisele või täitsa uuele transponderile, et siis jäädki ainult picon-itega tegelema...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist