midagi vana viasati asemel

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
highq
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 11:45, 07 Jaan 2014
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 1 kord

midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas highq » 12:22, 20 Mär 2018

hei, vaja asjatundja nõu.

lugu sihuke: ei tunne enam viasati poolt pakutava toodangu väärtust (eriti peale F1 "lahkumist") ja tahaks kogu selle kupatuse pensionile saata. enne oli kahe vaatajakohaga variant. Pann on tavaline 90cm, LNB see 1+1SCR variant. boksid tõenäoliselt läheks utiili.
Mida meie mail pakkuda säärast, kus ka midagi mõistlikku vaadata oleks (mitte mingit tasuta araablaste kama)? tahaks ikka inglisekeelset ja soovitavalt parema pildilahutusega?
kas tänapäeval saab üldse sati pealt midagi mõistlikku kätte või on kõik IPTV peale üle läinud?

küljeluule läheb arrisega telia minu.tv, teatud eriti soodsatsel tingimustel. 4G nett kodus olemas, igati ok. Sellega katab Eesti värgid ilusti ära.

kui vaja natuke investeerida, siis on ok, natuke raha ikka leiab. päris arvutivõhik ka pole, kui vaja tuunerit konfida, siis saan ka vast hakkama. Või oskab keegi soovitada mõnda head spetsi, kes midagi toredat üles ehitaks? tasu eest muidugi.
loen igasuguseid enigma2/vu+ nimetustega asju, aga vot see on mulle tume maa. mis "manti" nende abil saab vaadata?

Enteltentel
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:31, 29 Dets 2008
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 19 korda
On tänatud: 11 korda

Re: midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas Enteltentel » 18:59, 20 Mär 2018

See sõltub ju suuresti sellest, mis keeli sa räägid ja mis sind huvitab. Ma näiteks põhiliselt vaatan 19,2E pealt sakslaste ZDF HD-d, Phonixit ja N24, aga ma ei usu, et dokumentaalid päris sinu teema on, kui sa F1 rahulikult kannatad vaadata :P Ma soovitaks sul panna multifookus 0,8W 4,8E 13E 19,2E ja siis peaks sealt juba piisavalt igasugu asju tulema, mida vaadata.

wello
Edasijõudnu
Postitusi: 96
Liitunud: 18:04, 29 Sept 2008
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 1 kord

Re: midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas wello » 20:07, 20 Mär 2018

kui vene keel suus siis kõvasti vaadatavat mudru 36e , palju kanaleid omavad ka ingliskeelset audiot

Kasutaja avatar
tramm
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2005
Asukoht: Pealinnas
    Macintosh Safari
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 5 korda

Re: midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas tramm » 21:51, 22 Mär 2018

Kui Sul LG või Samsung nutiteler, siis saaksid väikese vaevaga paigaldada äpi, millega vaadata IPTV kanaleid tasuta ja ka mõõduka tasu eest. Link viewtopic.php?f=51&t=17868 Mina isiklikult vaatan nendega vene ja Ukraine kanaleid sealhulgas ka HD kvaliteedis. UK kanalid näiteks BBC on geoblokeeringuga, neid on keerulisem vaadat, kasutada tuleks VPN ühendust.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


highq
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 11:45, 07 Jaan 2014
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 1 kord

Re: midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas highq » 23:32, 23 Mär 2018

otsustasin satiga ikkagi mitte mängida. jätan küll panni üles (ei viitsi veel maha kruvida) ja võtan uue tänapäevasema tuuneri mõtte suve lõpus üles.
"koduloomade" jaoks on kööktoa telekas arrisega minu.tv (naine tahab oma salvestusi vaadata ja värki ja lapsed kindzone'i) ja teise korruse telekas (rohkem minu spordi jaoks) on mooduliga ja vaatajakaardiga zuum (võinoh elisa klassik tänapäeval). Kuna mul 2 korrusel uuem telekas (dvb-t2 toega, sellega saab ETV/ETV2 HD kätte), siis ETV suuremad ajad vaatan otse läbi selle (eurovisioon, vaatasime ka presidendi vastuvõttu jne).

F1, golfi ja muu huvitava jaoks võtsin hoopis skycards.eu-st sky go paketi. mul teleka küljes HDMI-ga win läpakas (ja seda saab ka igal pool kaasas kanda, kui tahaks õues vaadata). toimib täitsa mõistlikult. VPN on olnud stabiilne, kvaliteet 1,6Mbps striimiga on üllatavalt hea (tunduvalt parem kui meie tavaline SD, pigem 720p tasemel).
Eriti hea meel on sky filmiriiuli üle (hinna sees oli), väga korralik valik ja on ka täitsa uued filmid. üleeile vaatasin wonder womani ja eile õhtul Fast&Furious8 ära.
Lisaks muidugi on VPN-iga kogu BBC sisu olemas (tuli lihtsalt eraldi regada)

korra suutis kokku joosta (mingi 12h tarbimise peale), aga pigem tundub, et viga oli IE/silverlight tasemel, sest aitas ainult brauseri kinni/lahti.

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    Ubuntu Chrome
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: midagi vana viasati asemel

PostitusPostitas bljumkin » 10:16, 24 Mär 2018

highq kirjutas:Lisaks muidugi on VPN-iga kogu BBC sisu olemas (tuli lihtsalt eraldi regada)


Pmst samal viisil saab ju kätte ka ITV ja soomlaste MTV Katsomo - kui huvi on loomulikult - ainult regamise vaev, mingi aadressi peab kah näitama. NRK tahab vist kah regamist, YLE Arena puhul teeb regamine elu mugavamaks. SVT, DR, ARD, RAI, France TV, ORF, ZDF regamist ei nõua. Siis võib ju ka EurosportPlayeri võtta koos terve 'unniku streamidega, selle saab kah VPN-ga muuta soovitud keelseks, eriti kui meil näidatav Eurosport2 Bundesliga ei sobi ...
Kui korralik netiühendus, siis pole tõesti otsest vajadust satiga tegelema hakata.

P.S.
Igaks juhuks.
Äkki läheb kellelgi vaja.
Pilt

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist