SubsSupport

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

SubsSupport

PostitusPostitas gasth404 » 18:08, 19 Apr 2015

Kuna DD_Subt ei tahtnud enam ühegi serveriga ühendust võtta, proovisin sellist pluginat nagu SubsSupport viimane versioon mis leidsin oli 1.5.2. Iseendast töötas ainult see playeri pool tundus esimesel katsetamisel suht kehv olevat. Raske oli subtiitritel õiget kohta leida ja neid sünkrooni saada. Õnneks DDamiri playeri pool töötab ja kahe plugina koostöös sai kõik jälle toimima :D .
Või oskab keegi midagi muud soovitada :?:
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
igiliikur
Entusiast
Postitusi: 247
Liitunud: 16:28, 24 Juun 2013
Asukoht: Põhja-Läti
    unknown unknown
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 10 korda

Re: SubsSupport

PostitusPostitas igiliikur » 08:22, 20 Apr 2015

Sul on mingi kala seal, kui DD ei tööta. Ma eile proovisin TSpaneli peal ühte filmi vaadata ja subakad sai ilusti alla, valisin vist opensubtitles.org . Kui film märgima hakkab, siis saab punase nupuga DD välja kutsuda. Segane jutt, vast sai keegi aru ka :mrgreen:
65UH8507, SF4008, VU Zero, Amiko A5, X96 Max+, Fire TV 4K, Mutant HD66 SE, taldrikut(1m) keerutab mootor

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

Re: SubsSupport

PostitusPostitas gasth404 » 17:05, 20 Apr 2015

igiliikur kirjutas:Sul on mingi kala seal, kui DD ei tööta. Ma eile proovisin TSpaneli peal ühte filmi vaadata ja subakad sai ilusti alla, valisin vist opensubtitles.org . Kui film märgima hakkab, siis saab punase nupuga DD välja kutsuda. Segane jutt, vast sai keegi aru ka :mrgreen:

Ega sa ei oska vihjata mis kohast DD faili leidsid. Minu Vu+ läheb peale opensubtitle serveri valikut rohelisse, viimane mis seal töötas oli mingi Podnapisi nimeline. Fail mida viimati kasutasin oli ddamir.subtitle.player_v.3.29-all.ipk.
VUDUO 4KSE;VU+Ultimo 4K;VU+Duo2;IPBox9000HD;85E-15W mootoriga 1,1-ne

Kasutaja avatar
igiliikur
Entusiast
Postitusi: 247
Liitunud: 16:28, 24 Juun 2013
Asukoht: Põhja-Läti
    unknown unknown
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 10 korda

Re: SubsSupport

PostitusPostitas igiliikur » 07:43, 21 Apr 2015

gasth404 kirjutas:
igiliikur kirjutas:Sul on mingi kala seal, kui DD ei tööta. Ma eile proovisin TSpaneli peal ühte filmi vaadata ja subakad sai ilusti alla, valisin vist opensubtitles.org . Kui film märgima hakkab, siis saab punase nupuga DD välja kutsuda. Segane jutt, vast sai keegi aru ka :mrgreen:

Ega sa ei oska vihjata mis kohast DD faili leidsid. Minu Vu+ läheb peale opensubtitle serveri valikut rohelisse, viimane mis seal töötas oli mingi Podnapisi nimeline. Fail mida viimati kasutasin oli ddamir.subtitle.player_v.3.29-all.ipk.

3.29 on ka minul, eraldi faili ma seekord ei installinud, sai ta kuidagi Openpli enda laienduste kaudu installitud Vist. Või pakkus TSmedia selle välja, täpselt ei mäletagi.
65UH8507, SF4008, VU Zero, Amiko A5, X96 Max+, Fire TV 4K, Mutant HD66 SE, taldrikut(1m) keerutab mootor

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist