Harmony One+Dream800+Pana plasma

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas sat-man » 13:11, 06 Okt 2009

Tere,

Ehk on kellelgi kasutusel Harmony One universaal pult ja oskab nõu anda.
Nimelt probleem järgmine (õigemini 2 muret):
1) Pult ilusti ära progetud ja toimib nii teleriga, võimendiga, digiboksiga. Kuid kasutusel Dreambox 800 ja dreamil kanaleid vahetades, viskab koguaeg 2 kanalit korraga, samuti menüüs liikudes viskab üle ühe. Mulje selline, et pult saadab signaali liiga kaua ning jõuab visata mitu rida järjest. Olen proovinud seadistada "delay" aegu, nii 0 ms, kui ka 100 ms, kui ka rohkem. Abi ei ole. Orig. dreami puldiga töötab ilusti.

2) Teine mure järgmine: Kasutusel Panasonicu plasma teler TX-P46G10. Harmony One täidab kõiki funktsioone, kuid ei lülita telerit sisse. Olen aru saanud sellest, et originaalpuldiga tuleb hoida u 1-2 sekundit power nuppu all, siis lülitab teleri sisse, aga Harmony One ei saa hakkama. Kui Harmony One-ga üritan lülitada, siis telekal korra tuluke vilgatab kuid ei käivita. Olen samuti üritanud sättida "delay" aegu, kuid ei midagi. Samas kui olen pulti uuendanud, siis peale seda justkui lülitab sisse, kuid läheb mingi aeg mööda (tund, kaks), siis enam ei lülita.

Loodan, et saan abi andvaid vastuseid!

Lugupidamisega Reixx!

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas MultiUser » 15:00, 06 Okt 2009

sat-man kirjutas:Ehk on kellelgi kasutusel Harmony One universaal pult ja oskab nõu anda.

Ei oma ise küll "one:i" aga tema odavamat väikevenda 555.

Vastus mõlemale küsimusele on ilmselt puldi "õpetusfunktsioon".

Mul teeb "kahekordset" teleka volume:ga, mis niiväga ei häiri ja pole veel teda veel seettõttu "ümber kasvatama" hakanud. Aga õpetamine toimib tal kenasti ning usun, et see lahendaks mõlemad Sinu probleemid.

Sisse/väljalülimiseks on Panasonicul / Technicsil tihtipeale kokku vähemalt kolm koodi. Sisse, välja ja n.n. "toggle" e. sisse-välja. Logitech oskab kenasti neid esimesi kasutada, nagu ma olen tähele pannud. Võibolla üritab pult saata SISSE ja VÄLJA koode, mida konkreetne teler ei toeta, kui telekas toetab vaid "toggle" funktsiooni...
Sel juhul peaks konfiproges olema võimalus seadmekohaseid sisse-välja lülitamise reegleid muuta. (Device->Settings->Power settings).

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas sat-man » 15:26, 06 Okt 2009

1) mida pead silmas "õpetusfunktsiooni" all? et õpetan käsitsi funktsioone? olen seda provinud

2) olen power settingute alt proovinud nii "toggle" kui ka "power on" ja "power off" variante. Ja ikka on tulemuseks see, et mingi aja lülitab sisse, kuid seejärel enam sisse ei lülita. Tähelepaneku teen selle kohta veel, et VÄLJA LÜLITAB alati!!!

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas valgekotkas » 16:03, 06 Okt 2009

sat-man kirjutas:1) mida pead silmas "õpetusfunktsiooni" all? et õpetan käsitsi funktsioone? olen seda provinud

2) olen power settingute alt proovinud nii "toggle" kui ka "power on" ja "power off" variante. Ja ikka on tulemuseks see, et mingi aja lülitab sisse, kuid seejärel enam sisse ei lülita. Tähelepaneku teen selle kohta veel, et VÄLJA LÜLITAB alati!!!

Pana plasma on võimalik sisse/välja käima saada - mängida tuleb nii viivituse kui ka sisselülituskäsu pikkusega ... isiklikku kogemust ei oma aga odavama logi puldi ja pana plasma on korralikulyt tööle saanud ka näiteks kasutaja Raiku siit foorumist - ta küll harva seda kohta külastab aga saada talle PS ja ma annan talle teada, et ta foorumis käiks :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas hania » 17:52, 06 Okt 2009

ise oman nii dream 800 kui pana tv
dream 800:oleks vaja enne teha one harmony dreami sättetele update seda läbi troubelshoot-i. Kui see tehtud ja kordus liiga suur saab seda muuta troubleshoot see järel dm 800 responds to some commands... ja sealt valida 1voi 2 endal on 2 kuna 1ega muutub vähe tundlikuks.(kui valid 2 siis vahest harva on topelt käsklus)
tv:
settings-adjust power settings-i want to turn off...-a button on the remote for on ...(siin voib erinev olla)-siit peaks juba selge olema endal on power on duration 1500 ms
peale selle veel et tõõtaks discrete commands nagu nt. av1 voi hdmi voi power on ühe nuppuga on mottekas proovida juhul kui ei tõõta teisi mudeleid endal on nt tv pana py80 kuid settingud on hoopis pv 70 omad kuna toimivad discreete käsklused

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas faas » 21:17, 06 Okt 2009

Isiklik kogemus on kui ei viitsi mängida erinevate seadetega ja jubida, siis õpetada pult otse tõrkuvatel pillidel ja hakkab tööle tavaliselt nagu peab.Ilmselt kah pana ja db puhul kehtib sama, kui ikka kõik nupud on käsitsi õpetatud siis ei saa valesti toimida :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas rimas » 21:44, 06 Okt 2009

Dreamiga pole mina Harmony pulti päris rahuldavalt tööle saanud. Probleemiks on just värviliste nuppude pikk vajutus. Kui kellelgi on see õnnestunud, võiks teisigi juhendada. Praegu oman One, varem oli 525

Kasutaja avatar
Raiku
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 03:00, 13 Sept 2005
    unknown unknown

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas Raiku » 22:01, 06 Okt 2009

Minu Harmony 525 pult lülitab Pana plasmat (TH-37PV80P) sisse/välja normaalselt... vaatasin just seadete alt, et vaikimisi seaded on sisselülitusel "Power On Delay:" 9500
Ise ei ole ma pidanud selles osas midagi seadistama.
Vahest kui on miski probleem (näiteks jätab ühe seadme sisselülitamata), siis kasutan "Help" klahvi ja saab probleemi lahendatud ning tundub, et pult võtab vahest sellest ka ise õppust.

Samas... Kunagi Finluxi teleka jaoks pidin sulgemise signaali (originaalpuldil peab pisut kauem sõrme peal hoidma... lühikese vajutusega on "MUTE") õpetama, mis ei õnnestunud esimese korraga... puldi kaugus Harmonyst peab õige olema... liiga lähedal on halb ja liiga kaugel on halb...

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas hania » 10:21, 07 Okt 2009

Raiku kirjutas:Minu Harmony 525 pult lülitab Pana plasmat (TH-37PV80P) sisse/välja normaalselt... vaatasin just seadete alt, et vaikimisi seaded on sisselülitusel "Power On Delay:" 9500
Ise ei ole ma pidanud selles osas midagi seadistama.
Vahest kui on miski probleem (näiteks jätab ühe seadme sisselülitamata), siis kasutan "Help" klahvi ja saab probleemi lahendatud ning tundub, et pult võtab vahest sellest ka ise õppust.

Samas... Kunagi Finluxi teleka jaoks pidin sulgemise signaali (originaalpuldil peab pisut kauem sõrme peal hoidma... lühikese vajutusega on "MUTE") õpetama, mis ei õnnestunud esimese korraga... puldi kaugus Harmonyst peab õige olema... liiga lähedal on halb ja liiga kaugel on halb...

power on delay on natuke teine seade ehk see on teleka "soojenemise" aeg peale mida ta võtab järgmise käskluse vastu endal on see 1700 ms ja mida lühem see on seda kiiremini ta lülitab nt. activity-s av sisendi peale.

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas sat-man » 20:23, 07 Okt 2009

sai siis eile õhtul nii tehtud nagu soovitasite. Tõesti eile õhtul pana plasma lülitas end sisse ja ka välja, kuid täna enam ei lülita sisse.... Ma ei saa sellest aru, kas muutub mingi kood või unustab Harmony pult ära midagi...

kaptenn
Edasijõudnu
Postitusi: 26
Liitunud: 12:10, 06 Mär 2009
    unknown unknown

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas kaptenn » 10:36, 08 Okt 2009

Kui sul nuppude alla paika pandud ka power-on nupp, siis hoia seda törts kauem all. Vaata kas läheb käima. Mul endal harmony 555 ja sama metoodika käivitab edukalt HP MCE arvuti. Lihtsalt kiire vajutus ei tee midagi.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas valgekotkas » 15:26, 08 Okt 2009

uitmõte ... mina olen täheldanud, et siis kui puldi patareid/aku hakkavad tühjaks saama hakkab ka pult aegajalt segast peksma :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
sat-man
Edasijõudnu
Postitusi: 91
Liitunud: 03:00, 28 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas sat-man » 11:57, 09 Okt 2009

esiteks Harmony aku täis laetud.
Power on nupp on eraldi välja toodud harmonyle, kuid samamoodi ei lülita enam siise, kui puldi ära uuendan, siis töötab nii selle power on nupuga kui ka activityna ainult ühe õhtu, järgmine päev enam ei tööta... Absoluutne MÜSTIKA minu jaoks. Dreami k9oha pealt sain asja toimima tänu haniale

Kasutaja avatar
hania
Entusiast
Postitusi: 345
Liitunud: 14:37, 27 Juul 2003
Asukoht: Võru
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 6 korda

Re: Harmony One+Dream800+Pana plasma

PostitusPostitas hania » 15:52, 09 Okt 2009

no võib proovida õppida seda käsklust käsitsi ,endal oli kah kunagi jama ühe tv ga.Aga seda käsklust peab proovima õppetama mitu korda järjest sest pult üle 2 sek käsklusi ei taha eriti õppida kuid mul õnnestus see ikkagi pikka jamamisega ära õppida.Teisi tv mudeleid ei ole proovinud pansonicul on käsklused kõikk ühesugused ainult mõnel mudelil lisad juures

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist