Turvaline Pixmania ?

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas aandra » 11:47, 25 Nov 2008

Kaupa veab neil selline firma nagu DPD (vähemalt mulle tõi) ja see firma teeb oma kaubaga imelikke käike ja vahel kaotab ka kauba ära aga ära muretse, kui kaob, makstakse saatjale kaup kinni ja läheb teele uus saadetis! Kasutasin oma firmaga ka sama vedajat, DPD, kauba saatmisel Eestist. Pakk kadus ära Tallinnas minu kontori ja DPD keskuse vahel ja maksavad kinni. Kannatust. Rahu, ainult rahu, nagu ütles Karlsson Katuselt.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas antonio1 » 13:00, 25 Nov 2008

Dasher veab, vähemasti telekaid, väikesed asjad on toonud DPD.
Iivani, mul oli sama lugu..tracking ei näidanud midagi, kuni saatsin pixmaniale meili, et trackingu link ei tööta, siis paari päeva pärast tuli vastus, milles screenshot trackingust, et töötab. Proovisin ise ka ja siis töötaski. Aga juba varsti helistas kuller, et tal üks telekas peal..kuna olin linnas, tahtis kokku saada, et tõstab mulle autosse..50 tollise :D ..saimegi kokku, kuna kaarte neile vist ei ole eraldatud, ja ta üksi mulle seda koju tuua ei osanud. Telekas sõitis ukseni ikka kulleri bussis. Selline lugu.

Kasutaja avatar
iivani
Entusiast
Postitusi: 183
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lƵunaeesti
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas iivani » 01:00, 02 Dets 2008

Jama ikka selle Pixmaniast tellimisega. Nüüd siis asi eestis, aga paistab, et peab äkki teleka tagasi saatma. Kas kellegil on kogemusi Pixmaniaga, kui kaup rikutud? Sain täna sellise foto, kus pakendil korralik auk sees. Seisab Tallinna lennujaamas. Kas see kuller ei olegi siis eestist, kui ei tea aadressi otsida?

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas MaxML » 10:54, 02 Dets 2008

Vastuvõttes kontrolli kaup üle- las kuller ootab kui karp on tõsiselt vigastatud veendu et teler oleks terve.
Muidugi võid keelduda kauba vastuvõtmisest kui on väiksemgi kahtlus.
Ise saatekulusid tasuma ei pea- juhul kui võtad kauba vastu ja see on katkine siis aga tuleb hakata küll endal maksma et see neile tagasi toimetada.
Kui teler prantsusmaal tagasi - vaadatakse see üle ja saadetakse siis uus või makstakse raha tagasi kui seda soovid.
Igatahes mõlemad protsessid võtavad kõvasti aega ja kannatust- sel aastal sa arvatavasti uut kaupa kätte ei saa ja ega rahagi niipea arvele tagasi ei laeku.
Kuna tegemist on suure ettevõttega siis liiguvad asjad seal väga-väga aegalaselt- kuid nad siiski liiguvad.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas serxx » 11:38, 02 Dets 2008

Tugevalt vigastatud pakendi puhul on kõige õigem, kui ütled kullerile, et sa ei nõustu seda vastu võtma. Las saadavad tagasi.
Ilma pakendit avamata ja asja kontrollimata on võimatu öelda, kas kaup on vigastatud või mitte.
Las kullerfirma ja kauba müüja omavahel klaarivad seda.

Kui kauba vastu võtad, on see protsess oluliselt tülikam ja keerulisem, kui peaks olema tõesti vaja kaup tagastada.

Ka mul tuli ühekorra pixmaniast tugevalt deformeerunud pakend.
Ise oleks selle hea meelega tagasi saatnud, kuid all valvelauas võtsid tädikesed selle vastu ja teha polnud enam midagi.
Õnneks oli sees kõik terve, kuigi näha oli, et ka sees olevad kauba pakendid olid avatud.
Ei meeldi mulle selline asi, kuid mis ma ikka teha saan, kui kaup juba vastu võetud.
Kindluse mõttes muidugi informeerisin koheselt olukorrast ka kauba müüjat ja kullerfirmat, et kui peaks tekkima kaubaga probleeme, siis on kõik asjaosalised olukorrast teadlikud.
Kullerfirma ütles konkreetse pakendi kohta, et vigastus oli tekkinud Poolas. Ju siis poolakad mängisid mu pakiga igavusest jalgpalli vms. Kullerfirma ütles ka seda, et kui peaks mingi probleem olema, siis saatke aga pakk tagasi ja nemad klaarivad müüjaga asjad ära, pole probleemi.
Kuna aga kaup oli sees terve, siis ei hakanud midagi tagasi enam saatma, ei viitsinud mitu kuud oodata, millal see ükskord lahendatud saab.
Pilt

See konkreetne olukord ei ole muidugi Pixmania süü, seega palun kõigil sellest mitte valet järeldust teha. Pakendi deformatsioonis on kogu süü siiski kullerfirmal, kes kauba eestisse toimetas.
Seega ei saa öelda, et Pixmania on halb koht, ei ole. Kuigi asjaajamine nendega on kohati suht aeglane, on hinnad neil head ja tellinud olen neilt korduvalt ja tellin ka edaspidi.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas antonio1 » 13:48, 02 Dets 2008

iivani kirjutas:Sain täna sellise foto, kus pakendil korralik auk sees. Seisab Tallinna lennujaamas.?

Teleka pakendi ja teleka enda vahel on tegelikult päris palju vaba ruumi. Lisaks on telekas veel eraldi pehmesse kile moodi asja pakitud. Niiet ole esialgu rahulik. Kui koju toovad, kutsu tuppa ja tehke koos kast lahti, siis selgub tõde. Niisama katkise kasti pärast ma ise tagasi ei saadaks, kui kaup korras. Ega sa kasti ei osta, kasti sisu ikka.



iivani kirjutas:Kas see kuller ei olegi siis eestist, kui ei tea aadressi otsida?

Kullerid on ikka kohalikud inimesed, millegipärast ei tunne paljud sellist tööd tegevad kodanikud linna, ning tööandjad vist ei raatsi neile kaarte ka osta..nii sa peadki neid ise juhatama.

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas Inq » 13:57, 02 Dets 2008

Kui ise viimati tellisin Pixmaniast, siis oli kulleriks DPD, autojuhi suhtes ei ole midagi etteheita, siiski, helistati päevasel ajal koju lauatelefonile, võiks nagu eeldada et päeval on inimesed reeglina tööl, seda enam et mobiili nr oli samuti saatelehel. Helistasin kullerile tagasi ja leppisime X kohas tänaval kokku ja tema andis paki, mina allkirja.

Kasutaja avatar
iivani
Entusiast
Postitusi: 183
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lƵunaeesti
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas iivani » 16:25, 02 Dets 2008

Kaup käes. Koos kulleriga võtsime pakendi lahti ja tõepoolest on seal telekani niipalju vaba ruumi, et isegi see pehme kile polnud viga saanud. Kuller väga viisakas eesti poiss DPD. Nii, et see saaga on siis nüüd läbi ja Pixmaniaga olen rahul, aga kauba vedajad võiks ikka veidi hoolsamad küll olla. Tänan, et kaasa elasite ja kõike head!
Ivari.

Kasutaja avatar
klient
Edasijõudnu
Postitusi: 43
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Turvaline Pixmania ?

PostitusPostitas klient » 17:58, 01 Veebr 2009

Kas kellelgi on kogemust Pixmaniast tellitud pana plasma teleka garantiiga Eestis, saadavad
nad sealt garantiitalongi kaasa, mida siin pidi nõutama korralikult täidetuna?
Ette tänades.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist