Starman Kaabel Digi TV

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Jannayf
Edasijõudnu
Postitusi: 55
Liitunud: 03:00, 28 Mai 2007
    unknown unknown

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas Jannayf » 20:26, 18 Aug 2010

Tõesti hunnik vene keelseid kanaleid on tekkinud.
Otseselt pole mul nende vastu midagi aga samas sooviks ka mõnda inglise keelset kanalit juurde.
Viimati muutis Jannayf, 20:29, 18 Aug 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas Henkka » 20:27, 18 Aug 2010

T1000 kirjutas:Head uudised tulevad starmani digi-tv võrgust! Lisandunud on metsikult vene kanaleid, no sitaks ütleme nii. Nüüd on neid kohe mitu mitu mitu kümmend. Kokku ei viitsigi lugeda ja oi mis ime nimed alles .. Praegu kodeering ka maas aga eks mitte kauaks.


No need on kohe tõsiselt head uudised :mrgreen:
Varsti loodetavasti on Starmanil siis venekeelseid kanaleid kohe mõni mõni mõni kümmend lisaks.
Nendest muudest kanalitest - ah sitta kah (Priit Pärn) , ütleme nii...
Priit_Pärn_Sitta_kah.jpg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
T1000
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 02:00, 24 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas T1000 » 20:40, 18 Aug 2010

Ah ole nüüd, mina küll ei rõõmusta selle üle. :D Ma arvan, et nad matkivad nüüd stv'd et paketis on ropult tavakanaleid ja vene kanaleid. Nii on nagu mõlem klientuuri jaoks rohkelt teenust ja digi nagu seda ka võimaldab. Eks see oligi põhjus, miks esialgu osad kanalid nii madalale lükati, natuke nüüd tõsteti kõrgemale jälle.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas MultiUser » 21:54, 18 Aug 2010

T1000 kirjutas:Ah ole nüüd, mina küll ei rõõmusta selle üle. :D Ma arvan, et nad matkivad nüüd stv'd et paketis on ropult tavakanaleid ja vene kanaleid. Nii on nagu mõlem klientuuri jaoks rohkelt teenust ja digi nagu seda ka võimaldab. Eks see oligi põhjus, miks esialgu osad kanalid nii madalale lükati, natuke nüüd tõsteti kõrgemale jälle.

Millised need kõrgemale tõsteti??? Mul digibox hakib eestikeelseid kanaleid täiega, teistega toimib normaalselt. ning jama algas täpselt eelmise muutmisega.
Kur**i venestamine käib täiega selles kompjanjiis. Eks suur tänu neile, et kohalikud muukeelsed iial riigikeelt selgeks ei saa.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas bljumkin » 22:17, 18 Aug 2010

MultiUser kirjutas:Millised need kõrgemale tõsteti??? Mul digibox hakib eestikeelseid kanaleid täiega, teistega toimib normaalselt. ning jama algas täpselt eelmise muutmisega.
Kur**i venestamine käib täiega selles kompjanjiis. Eks suur tänu neile, et kohalikud muukeelsed iial riigikeelt selgeks ei saa.

No rahune nüüd.Niikaua,kuni muukeelsed kanaleid välja ei loobita ja hinda ei tõsteta,olgu neid venekeelseid kasvõi ...
e-ee ...
tohhhhuijjaaaaaaa ..., :P
Ära lihtsalt vaata neid.
Ja loota,et kui meie teenusepakkujad venekeelseid kanaleid ei paku,hakkavad venelased eesti keelt rääkima,võib ainult ...
sry ...
rumal.
Toda prahti,mis täna lisati,võib netist niikuinii vaadata,tasuta ja parema kvaliteediga,kui Starman pakub.
offtopic:
Ja üleüldse,mille krdi pärast on kellelgi vaja,et meie vaenlased teie keele ära õpiksid?!
Kas leidub tõesti NII madalalaubalist kretiini,kes arvab,et eesti keelt rääkiv tibla muutub Eesti patrioodiks?!
Jama ju.Ta muutub eesti keelt valdavaks tiblaks,kel on palju kergem igale poole sisse imbuda,kahjustada,õõnestada ...
Selle publikuga tuleb rääkida nende keeles ja vältida KÕIGI vahenditega,et nad eesti keelt õpiksid(parem,kui nad tolle asjaga üldse ei tegeleks ...)
Keeleoskus on privileeg,mida vaenlastele ei anta.Selles suhtes on eestlastel baltisakslastelt palju õppida ..., 8)

Kasutaja avatar
T1000
Edasijõudnu
Postitusi: 79
Liitunud: 02:00, 24 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas T1000 » 22:20, 18 Aug 2010

Eesti omad on minuteada nüüdsest veidi kõrgemal, enne oli 115 midagi nüüd 122 vist.

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1310
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 205 korda

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas rootsikunn » 23:01, 18 Aug 2010

Hetkel küll StarmaniKaablis kaos kõik kanalid koodivabalt saadaval..Ruttu vaatama!!!!
Viimati muutis rootsikunn, 23:41, 18 Aug 2010, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas MultiUser » 23:02, 18 Aug 2010

T1000 kirjutas:Eesti omad on minuteada nüüdsest veidi kõrgemal, enne oli 115 midagi nüüd 122 vist.

Alates 19.07. on need 122 MHz, kui varem olid nad 386 MHz. See on suur erinevus arvestades nende võrgu tehnilist kvaliteedi (või täpsemalt selle puudumist). Kui ma näeks enda vaadatavaid kanaleid normaalselt, siis toppigu oma valikusse kasvõi marsikeelsed kanalid, mul kama kaks. Aga kuni seda jama tehakse kõige otsesemalt minu rahulolu arvelt, siis paneb see vanduma.

Kas keegi oskab jooksult leida Eestis kehtiva DVB-C standardi parameetrid? Ise otsisin ning jõudsin seaduses sätestatud aktidega lõpuks ikkagi vaid viideteni mingitele EU standardritele. Ja neid EU standardeid ei õnnestunud mul kuskilt TASUTA leida. Niipalju siis e-riigist. Mind huvitaks just signaalinivoo parameetrid. Plaanin siiski Starmani tehniku välja kutsuda ning lasta täpselt kontrollida signaali nivood. Kui need ei vasta standardile, siis tuleb ilmselt siiski seaduskuuleka kodanikuna ametkondade poole pöörduda.

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas peeter3000 » 00:42, 19 Aug 2010

MultiUser kirjutas:
T1000 kirjutas:Eesti omad on minuteada nüüdsest veidi kõrgemal, enne oli 115 midagi nüüd 122 vist.

Alates 19.07. on need 122 MHz, kui varem olid nad 386 MHz. See on suur erinevus arvestades nende võrgu tehnilist kvaliteedi (või täpsemalt selle puudumist). Kui ma näeks enda vaadatavaid kanaleid normaalselt, siis toppigu oma valikusse kasvõi marsikeelsed kanalid, mul kama kaks. Aga kuni seda jama tehakse kõige otsesemalt minu rahulolu arvelt, siis paneb see vanduma.

Kas keegi oskab jooksult leida Eestis kehtiva DVB-C standardi parameetrid? Ise otsisin ning jõudsin seaduses sätestatud aktidega lõpuks ikkagi vaid viideteni mingitele EU standardritele. Ja neid EU standardeid ei õnnestunud mul kuskilt TASUTA leida. Niipalju siis e-riigist. Mind huvitaks just signaalinivoo parameetrid. Plaanin siiski Starmani tehniku välja kutsuda ning lasta täpselt kontrollida signaali nivood. Kui need ei vasta standardile, siis tuleb ilmselt siiski seaduskuuleka kodanikuna ametkondade poole pöörduda.

võibolla siit mingit abi:
https://publications.theseus.fi/bitstre ... sequence=1
ise ma läbi ei lugenud,homme loen..

sama jama ka vist Soomes:
Kaapeliverkko toimii tällä hetkellä jollain lailla, mutta jos näiden ongelmien korjaamisen
ei ryhdytä tarpeeksi nopeasti, verkon kunto huononee huomattavasti ja
kuluttajien tyytyväisyys tulee olemaan koetuksella. Tällä hetkellä viankorjaukset
ovat vain tilapäisratkaisuja, jotka hyvin todennäköisesti uusiutuvat myöhemmin
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
MultiUser
Entusiast
Postitusi: 435
Liitunud: 14:37, 16 Veebr 2009
Asukoht: siin-seal
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas MultiUser » 10:06, 19 Aug 2010

peeter3000 kirjutas:võibolla siit mingit abi:
https://publications.theseus.fi/bitstre ... sequence=1

Väga huvitav lugemismaterjal tõepoolest. Tänan!

Kanavaniput, jotka toimivat ennen 162 MHz ja 170 MHz taajuuksilla, jouduttiin
vaihtamaan kuvien pikselöitymisten ja pätkimisten takia. Uudet taajuudet kana-
vanipuille ovat 234 MHz ja 242 MHz, mikä helpotti erityisesti keskustassa asuvia
kaapelitelevisioasiakkaita. 162 MHz-ja 170 MHz-taajuuksien ongelmat olivat erit-
täin mielenkiintoisia, ja niitä oli haasteellista ratkaista. Virheilyä näillä taajuuksil-
la tapahtui satunnaisesti ja todella merkillisiin aikoihin. Yleensä virheilyt alkoivat
vasta illansuussa, jolloin yhtään viankorjaajaa ei enää ollut töissä. Tässä vaiheessa
asiakkaan kanssa sovittiin mittauskäynti yleensä seuraavaksi päiväksi. Seuraavana
päivänä verkkoa tutkiessa ja mitattaessa ei löytynyt minkäänlaisia ongelmia tai
viitteitä siitä, että miksi virheilyä oli tapahtunut.

Enamvähem seesama tundub olema probleemiks ka siin nüüd.

Lisaks muidugi ka ilmselt topelt ja tripelt harmoonilised, mis tulevad internetiühenduse sagedustelt. Need avalduvad just meie alumistel sagedustel.

Kasutaja avatar
Wiinanina
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas Wiinanina » 16:15, 19 Aug 2010

rootsikunn kirjutas:Hetkel küll StarmaniKaablis kaos kõik kanalid koodivabalt saadaval..Ruttu vaatama!!!!


See küll nii mõnelegi lapsevanemale üllatus, et nende võsukestel tekkinud vaba ligipääs n kanalile kus käib nonstop panemine kõikvõimalikesse aukudesse.

hno
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 20:00, 21 Aug 2010
    unknown unknown

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas hno » 11:20, 22 Aug 2010

Tundub, et starmanil on ka plaan euro kanalid eraldi paketti lükata... miks muidu siis need kanalid nüüd al 700st hakkavad.

andres635
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 17:53, 30 Dets 2009
    unknown unknown

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas andres635 » 20:37, 22 Aug 2010

Keegi teab kas starmanil on kavas varsti avada uued vene kanalid või tehakse mingi uus pakett lisaraha eest?Ennast huvitab ainult ohhota&rõbalka.
Minult saada soodsalt Fenestra puit-alumiinium aknad. [email protected] 5017635

Kasutaja avatar
Jannayf
Edasijõudnu
Postitusi: 55
Liitunud: 03:00, 28 Mai 2007
    unknown unknown

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas Jannayf » 11:47, 27 Aug 2010

Starman tuleb välja uue teenusega 'Vali ise, mille eest maksad'
http://www.starman.ee/#start

Rohkelt on valida neti ja teleka pakette.
"Võimalikud lisateenused digiTV teenusele
Teemapaketid: Viasat Sport, Viasat Film, Eksklusiiv, Eksklusiiv Pluss, HD, Vene, Laste, Euroopa, Sport, Muusika"

Kahjuks pole veel kodulehel kirjas, et mis kanalid igas paketis on.

Kasutaja avatar
kreisi
DigiTVfänn
Postitusi: 703
Liitunud: 02:00, 07 Veebr 2007
Asukoht: Tallinn Kalamaja
    unknown unknown

Re: Starman Kaabel Digi TV

PostitusPostitas kreisi » 12:52, 27 Aug 2010

Jannayf kirjutas:Starman tuleb välja uue teenusega 'Vali ise, mille eest maksad'
http://www.starman.ee/#start

Rohkelt on valida neti ja teleka pakette.
"Võimalikud lisateenused digiTV teenusele
Teemapaketid: Viasat Sport, Viasat Film, Eksklusiiv, Eksklusiiv Pluss, HD, Vene, Laste, Euroopa, Sport, Muusika"

Kahjuks pole veel kodulehel kirjas, et mis kanalid igas paketis on.

nimetatud pakette küll ei leia nende lehel,
paketid hoopis kanalite arvu järgi lahterdatud
L pakett:70kanalit
R pakett: 100 kanalit
M pakett:40 kanalit
S pakett: 20 aknalit
samade tähistustega ka telefoni ja neti paketid.
igal paketi kohta ka kanalite nimekiri olemas
ERR

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 128 külalist