Viasat TV1000 Premium

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas jyri403 » 14:13, 01 Mai 2008

Vastuseks minu teistkordsele küsimisele nähvati mulle meiliga Viasatist, anti mõista umbes niimoodi, et miks ma norin nende (Viasat Eesti) kallal, kuna sati pealt tulebki mono ja nii on see paikapandud. Nende asi on seda emafirma käest uurida, miks nii on, ja siis öelda, kas tehakse asi korda või mitte. Aga piltlikult öeldes sain sõimata umbes selle eest, et nende arust "enesestmõistetava" asja üle vaielda püüan.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas faas » 14:41, 01 Mai 2008

:D tuleb välja sa pahatahtlik inimene nende meelest.Ma kunagi suhtlesin ka nendega sellel teemal kahjuks ei ole kirjavahetust alles oleks lugemist väärt.Lõppuks jõudsime sinna välja,et minu seadmed ei ole kvaliteetsed ja ma ei tea mis kvaliteet on,nemad saadavad ainult kvaliteetset pilti ja heli :) ja ma ostku korralik telekas ja resiiver .Aga las olla muidu paisub see teema jälle üheks viasati kirumiseks.Vähemalt ma olen rahul,et milleski heast ilma ei jäänud(krt kas nendel kundede must nimekiri kes virisevad ja siis ma sellest imest ilma jäingi) :) ja ainuke asi millega nad saaksid mind lepingut jätkama 275 eeku kuus on tasuta HD lisa kanalid koos dolby heliga. :) Huvitav on veel see,et sihuke tunne.Viasati tegelinskid ise vaatavad vist midagi muud ja kuulavad,või nii vilets tehnika,et vahet pole mis tuleb. :)
Viimati muutis faas, 15:02, 01 Mai 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas jyri403 » 14:58, 01 Mai 2008

Enda arust tahtsin normaalset asja. Noh nende arvates on jah midagi viltu, kui monoheliga ja 4:3 pildiga filmikanal suurele Venemaale kõlbab, aga meiesugustele kvaliteedi kallal virisejatele mitte. :mrgreen: Ma arvan, et Viasati käest pole mõtet neid sisu ja kvaliteedi asju küsida, küsida võiks pulli pärast hoopis Viasati omanikelt: http://www.mtg.se/Page24.aspx. Seal on tagasiside vorm olemas.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas roska » 12:39, 02 Mai 2008

Ma ei usu, et Sa MTGst mingit vastust saad. Heal juhul suunatakse Su kiri edasi kohalikku Viasat-i kontorisse :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas jyri403 » 17:11, 02 Mai 2008

roska kirjutas:Ma ei usu, et Sa MTGst mingit vastust saad. Heal juhul suunatakse Su kiri edasi kohalikku Viasat-i kontorisse :)

Ja jälle algab kino otsast peale. Enam ei taha kohalikke tümitada, kohalik kontor andis mõista, et kõrgemalt poolt nii paikapandud ja jokk. Nii et TV1000 parandamisega siis aamen. Ei viitsi jahuda rohkem sellega.

Kasutaja avatar
siilik123
Edasijõudnu
Postitusi: 68
Liitunud: 03:00, 09 Sept 2006
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas siilik123 » 20:12, 02 Mai 2008

roska kirjutas:Ma ei usu, et Sa MTGst mingit vastust saad. Heal juhul suunatakse Su kiri edasi kohalikku Viasat-i kontorisse :)


mina sain aasta tagasi MTG rootsi kontorist mailitse vastuse küsimusele et miks balti paketis on nii palju vene möla, et kas nad armastavad ja aktsepteerivad ainult venelasi või on asi kuidagi venemaa poolt poliitilise kallakuga neile survestatud :?:

HI ,
I’m sorry to hear that you’re an unsatisfied customer. But surely you must understand that we’re not taking a political stand when we decide what to air and not to air. We base our packages on thorough market research and as it seem the current package is the best one for our business at the moment. We will take your complaints under consideration and there might be a change in the future but at current we’re sticking with the concept.
:shock:

ehk siis edu teistelegi kaebajatele - kaevajatele ... ehk nagu ütleb uuema aja eesti vanasõna: kes teisele auku kaevab selle käes on labidas :D :D :D

aga lõpuks pidi ka vesi kivi sisse augu uuristama :lol:

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas roska » 11:03, 03 Mai 2008

Üks asi veel. TV1000 East on SRÜ-le suunatud filmikanal, mida näidatakse ka Baltikumis, sest siit saab ka mõne kopika. Ärge eeldage, et nad teevad midagi selle kanaliga seoses Baltikumi jaoks. Hea, et supikad ja kohalik kellaaeg traileritel on.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas jyri403 » 13:23, 03 Mai 2008

siilik123 kirjutas:We base our packages on thorough market research and as it seem the current package is the best one for our business at the moment. We will take your complaints under consideration and there might be a change in the future but at current we’re sticking with the concept.[/i] :shock:

MTG on siin öelnud selgelt välja, et see praegune pakett ehk kanalivalik on nende äri jaoks parim. Nad viisakusest lubasid arvestada märkusi, ja võimalik, et teevad tulevikus ka muudatusi või täiendusi, aga momendil hoiavad oma praegusest kontseptsioonist kinni. Ehk: niikaua kui sellisele paketile on ostjaid ja raha tuleb, pole neil nende arust mõtet mingeid täiendusi teha. Aga võib- olla paremate teenustega tuleks pappi veelgi rohkem.. :wink:
Ja mäletan veel neid aegu, kui oli TV1000Baltic, mida nägi omaaegses Tele2 kaablivõrgus, enne kui TV1000East tuli

Kasutaja avatar
Raiz
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 03 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas Raiz » 10:44, 09 Mai 2008

Ei tea, milles probleem aga täna hommikul hakkas mul uuesti tasuta TV1000 Premiumit näitama. Kas teevad jälle reklaami või on tegemist jälle Viasati segase raamatupidamisega? Pluss siis eilsest õhtust näitab ka seda TV6-te.

Kasutaja avatar
i70
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas i70 » 11:01, 09 Mai 2008

roska kirjutas:Seal on probleem selles, et väga palju filme ostetakse TV1000 East-i Venemaalt, kust tulevatel koopiatel ongi juba nii, et kassettil on esimene kanal ingliskeelne ja teine venekeelne. Kuna neljakanalilised makid maksavad oluliselt rohkem, siis sellesse ilmselt lihtsalt ei investeerita, saab ju lihtsamini. Kui mõni Eesti klient köhib, siis see ei jõua kuhugi, raha on ju Venemaal ning seal ei tunne keegi puudust originaalstereohelist.


Olin ise kunagi selle sündmuse juures kui TV1000East-le keevitati vasakusse kanalisse vene heli (enne seda oli normaalne stereo heli originaal keelega), siis paljud helistasid, et mida nüüd teha. Aega võttis aga aja jooksul saadi valmis tarkvara, mis toetas seda nn dual mono. Filmid osteti vene turu jaoks st vene keelse pealelugemisega ning olgem ausad kui paljud kaabli klientidest üldse jagavad, mis heliga on tegu? Hiljuti üks ninatark ajakirjanik, kes kirjutas Viasatist küsis, et kuidas sa saad aru, et TV1000East on mono heliga.... no comments...

Millised on siis need lisa kulutused?

a) filmide ostmine mitte vene turult;
b) satellidi operaatorilt transponderi mahu juurde ostmine, sest vaja on kahte lisa helikanalit;

Kahtlen pisut, kas on ikka vaja uut mahamängivat beta stuudiomakki, sest neil on tavaliselt helikanaleid navalom ;)

Minu arust peaks stereo heli olema inimõigus, nagu värvipilt. Paljud väljamaa kanalid on juba ammu 16:9 pildiformaadis ning AC3 heliga, meie siin oleme kui kohalik banaanivabariik, kellelt võib pappi lihtsalt niisama küsida stereo heli eest, sest muidu ei anna. See on nagu suure eesti laevafirma käitumine eesti kliendiga, kes maksab kordi rohkem Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisippileti eest kui seda maksab rootslane. Põhjus on lihtne - kui oled monopol, siis teed tavainimesega, mida tahad. Viasati koha pealt peaks pöörduma tarbijakaitsess ning konkurentsiametisse, sest tegu on ainukese sat tv operaatoriga, kes omab turul monopoli... edasi mõelge juba ise.
DVB-S: DM7020HD OpenATV ja DM920UHD OpenATV - 30W/1W/5E/9E/13E/16E/19E/23E/36E (DiSEqC 1/10 SW101D); PULT: Logitech Harmony ONE - HELI: DENON1910 - PILT: 50" PHILIPS UHD TV.

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas jyri403 » 12:57, 10 Mai 2008

Ma huvist küsin, kas TV1000Premiumil on stereo- vôi monoheli. Millegipärast arvan, et Eesti Konkurentsiameti ja Tarbijakaitse ettekirjutused kvaliteedile, kui need peaks kunagi tulema, on Viasatile ja MTG-le savi, kuna nendel raha jookseb niikuinii. Nagu nad mulle kunagi ärritunult telefonitsi Tallinnast vastasid, umbes et kui Viasat Eesti ei meeldi, mingu ma mujale riiki elama, kus parem Viasat on. Nemad ei saa midagi teha. Nii et minu jaoks TV1000East- never.

aps30
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 18:42, 08 Apr 2008
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas aps30 » 20:07, 10 Mai 2008

PREMIUM jah millegi pärast nähtav ja TV6 siis lisatud neljapäevast!Teevad PREMIUMILE reklaami?

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas Sculder » 22:09, 10 Mai 2008

Imelik reklaam millest nad kliente ei viitsi teavitada. :roll: Kui neljapäeva öösel poleks märganud kogemata ja kui selle foorumi külastaja poleks siis ei teakski ja jääks see "reklaam" nägemata :lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas kain » 22:13, 10 Mai 2008

Sculder kirjutas:Imelik reklaam millest nad kliente ei viitsi teavitada. :roll:


Üldiselt jääb mulje, et nad seal Viasitas midagi teadlikult ei tee, kõik juhtub rohkem kogemata, ja noh, nii nagu parasjagu välja tuleb.

Kasutaja avatar
Filmix
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 03:00, 24 Apr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Viasat TV1000 Premium

PostitusPostitas Filmix » 04:00, 13 Mai 2008

Ma olen täna Tv1000 Premiumi peal pannud vähemalt kümnel korral tähele sellist asja, et pilt ja heli jäävad seisma umbes kolmeks kuni viieks sekundiks, aga subtiitrid ilmuvad selle seisva pildi peale ikka edasi, nagu vaja. Kas keegi veel on samasugust defekti tähele pannud? Mille viga see üldse olla saab? Signaali viga ei tohiks nagu olla - siis ei ilmuks ka subtiitrid vist ekraanile :roll: On see viasati kala või peaks enda tuunerit süüdistama hakkama :?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist