Foorumiliikmele Karla'le

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3178
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 157 korda

Foorumiliikmele Karla'le

PostitusPostitas Scott » 22:06, 19 Dets 2007

Tere

Ei tahaks küll avalikult pesu pesema hakata, aga kuna Sa mu PM-idele pole vastanud, tuleb foorumis huvi tunda tellimuste saatuse kohta, mille tegin 08.06. ja 29.06.2007 aastal (switch ja pead ning 84cm sat-antenn). Seni ei ole need minuni kokkulepitud kohta saabunud või kauba eest 100% ettemaksuna makstud raha 19.12.07 seisuga arvele tagasi laekunud. Viimastes PM-ides minu tehtud järelepärimisele tellimuse saatuse kohta ning ettepanekule kas tellimus postkontorisse saata või raha tagasi maksta pole Sa vastanud, kuigi on näha, et oled need PM-id kätte saanud.

Ma arvan, et pooleaastane ootamine on piisav põhjendus tellimusest loobumiseks, sellega seoses palun tellimused tühistada ja nende eest tasutud raha tagastamist samale arvele, millelt ma selle tasusin.

Parimat soovides

Foorumiliige kasutajanimega Scott

Kasutaja avatar
Andrei8
Edasijõudnu
Postitusi: 81
Liitunud: 03:00, 08 Apr 2006
    unknown unknown

a

PostitusPostitas Andrei8 » 08:31, 21 Dets 2007

Et sa teaks, et mõistlikuks tähtajaks loetakse 2 kuud, seejärel tarbijakaitse. Aga sa võta ja helista mehele, mis sa tühja häbened.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14488
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 139 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:50, 21 Dets 2007

Kuuldes teise poole (Karla) selgitusi antud asja kohta, on need nõudmised ja Tarbijakaitsega ähvardamised asjatud.

Kasutaja avatar
FlezZ
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 03:00, 23 Apr 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas FlezZ » 15:06, 21 Dets 2007

tigekala kirjutas:Kuuldes teise poole (Karla) selgitusi antud asja kohta, on need nõudmised ja Tarbijakaitsega ähvardamised asjatud.

Et siis asi jääbki niimoodi, nagu ta hetkel on?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 15:18, 21 Dets 2007

tigekala kirjutas:Kuuldes teise poole (Karla) selgitusi antud asja kohta, on need nõudmised ja Tarbijakaitsega ähvardamised asjatud.

Või et nii külma kõhuga vend?
Milleks siin igasugused helistamised vajalikud on kui tundub, et mees suhtleb kolmanda isiku kaudu. Karla peaks nagu ise oma kliendile helistama. Ausa äri juurde peaks kuuluma kliendi teavitamine kui ei ole võimalik mõistliku aja sees tellimust täita. Nende andmete põhjal mis sellel leheküljel üleval on see Karla küll üks mitteusaldatav mees, kes on juba pool aastat kliendi rahaga omale kapitali teeninud. Asja juurde kuuluks ka mehe enda kommentaar!

Kasutaja avatar
mixman
DigiTVfänn
Postitusi: 529
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2005
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas mixman » 15:27, 21 Dets 2007

dreamants kirjutas:Nende andmete põhjal mis sellel leheküljel üleval on see Karla küll üks mitteusaldatav mees, kes on juba pool aastat kliendi rahaga omale kapitali teeninud. Asja juurde kuuluks ka mehe enda kommentaar!



Ja kas need andmed mis siin teemas on, on ikka piisavad et hakkata kellegist mingeid järledusi tegema?
Dm500-Gemini3.40 Maxvar/5E/13E/19E/

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

PostitusPostitas karla » 15:32, 21 Dets 2007

Klienti ootab kiri juba hommikust privas. Ei suhtle ma kellegi kaudu, lihtsalt elame tigekalaga ühes linnas.
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 15:42, 21 Dets 2007

mixman kirjutas:
dreamants kirjutas:Nende andmete põhjal mis sellel leheküljel üleval on see Karla küll üks mitteusaldatav mees, kes on juba pool aastat kliendi rahaga omale kapitali teeninud. Asja juurde kuuluks ka mehe enda kommentaar!



Ja kas need andmed mis siin teemas on, on ikka piisavad et hakkata kellegist mingeid järledusi tegema?

Sellepärast ma ütlesingi, et nende andmete põhjal. Vabandan Karla ees kui ma teadmatusest vale seisukoha olen võtnud.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14488
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 139 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:31, 21 Dets 2007

Tegite mitte millestki jälle mulli?
Niipalju kui mina antud asjast tean, siis kauples ostja pool valitud kaubale tasuta transpordi... Andes ise kauba kättetoimetamise aadressiks mingi vantide poekese Maardus! Seal on juba käidud 3 korda (1x edasi-tagasi ca 200km), aga vandid on ausad
või juba kõrvetada saanud ja ei võta kaupa vastu narkotehingu kartuses! :lol:
Ostja ise elab mingil Eesti laiul või saarel. Niipalju siis antud asjast...

Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3178
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 157 korda

PostitusPostitas Scott » 18:45, 21 Dets 2007

Karla PM-ile vastus saadetud.

dreamants kirjutas:... Milleks siin igasugused helistamised vajalikud on kui ... . Karla peaks nagu ise oma kliendile helistama. Ausa äri juurde peaks kuuluma kliendi teavitamine kui ei ole võimalik mõistliku aja sees tellimust täita. ...


Omalt poolt lisan selguse mõttes, et peale ülekande tegemist sai lepitud kokku koht, kuhu kaup jätta (kauplus suure maantee lähedal), müüja oli sellega nõus. Müüjale sai jäetud mailiaadress, millelt on minuga võimalik ühendust saada. Telefoninr ei jätnud, kuna see on suurema osa ajast levist väljas, teiseks säilib kirjalik suhtlus.
Seni olen kõik tellimused saanud edukalt teha neti kaudu kordagi kuskile üle helistamata (ka eraisikutega). Ja ainsal korral, kui üks veebikauplus postimaksu mitmekordselt kasseeris, sai tõendina vestluse väljatrükki kasutatud.

EDIT: Kuna vahepeal ilmus tigekala post,

tigekala kirjutas:Tegite mitte millestki jälle mulli?
Niipalju kui mina antud asjast tean, siis kauples ostja pool valitud kaubale tasuta transpordi... Andes ise kauba kättetoimetamise aadressiks mingi vantide poekese Maardus! Seal on juba käidud 3 korda (1x edasi-tagasi ca 200km), aga vandid on ausad
või juba kõrvetada saanud ja ei võta kaupa vastu narkotehingu kartuses!
Ostja ise elab mingil Eesti laiul või saarel. Niipalju siis antud asjast...


siis selle vantide jutu peale ei oska kohe miskit tarka kosta. Tigekala jutust järeldan, et eestlane (poe juhataja) = vant. Pood ka puhas ja euronorme järgides remonditud.

Mis sellesse tasuta transporti puutub, ütles müüja, et kauplus jääb talle tee peale, kui ta Tallinnasse tuleb. Eraldi kaubareisi pole ma temalt tellinud. Oleks meeleldi maksnud ka transpordi eest. Poemüüjaid ja juhatajat tunnen ja nendega leppisin kokku, et nad võtavad kauba vastu.

Rohkem ei näe ma vajadust seda teemat avalikult lahata.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 01:23, 22 Dets 2007

Scott kirjutas:Rohkem ei näe ma vajadust seda teemat avalikult lahata.


Teate mis, lugupeetavad, see läheb juba liiale! Üldise jõulurahu huvides ei ütle ma siinkohal otse välja, mis ma sellisest 'pool avalikult' musta pesu pesemisest arvan aga ma loodan, et Scott & Karla saavad selle pikale veninud probleemi lahendatud. Kõikidele teistele aga soovin rahulike pühi ning soovitan tulevikus sarnaste asjade lahendamiseks pigem tarbijakaitse ja/või Aivar 'Kaua võib' Riisalu poole pöörduda.

Jätame selle pesa siin sopast puhtaks, mis?

HÄID PEATSEID PÜHI!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist