Nostalgia ...

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 21:54, 11 Okt 2007

faas kirjutas:Kas tõesti leidub inimest kes viitsib tänapäeval sihukese asja kokku joota huvi pärast :D julgen kahelda,või siis pole tõesti midagi teha :D


Tänapäeval pole suurt mõtet seda ise kokku joota ei huvi ega vajaduse pärast, sest analoogprogramme eriti palju pole järgi jäänud.
LNB isetegemine kisub vist juba sinna Seewaldi kanti - ehitame ise Daimler_Benzi liikuri jõuallika :wink:

Kui aga selline elementaarne analoogtuuner on kokku ehitatud ja käima saadud, siis on tegijal kindlasti üsna selge arusaam , "mis karul kõhus on" :roll: .

Dreamboxi jaoks see muidugi mingit eelist ei anna, pigem on kahjustav tegur...paneb imestama, miks ikkagi raadioosa eriti ei tööta,kuigi ju oleks võimalik?

Kasutaja avatar
Peep
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Trt/Tln/Rapla
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas Peep » 22:15, 11 Okt 2007

Oi jaa, ma olin noor poisike veel, kui sati-ajastu koidik Eestis oli :D Ja satindus oli mu esimene hobi, millega suure innuga tegeletud sai. Algul Astra 19,2E kelguga (mõistagi läti tuuneri, ferriitsüdamikuga polarisaatori, Maspro 1,4dB peaga, hiljem juba 1,2m antenni), sealt edasi vaikselt teiste satelliitide pealt kanaleid otsima.
Ilusad ajad olid, Discovery tuli Intelsat K pealt puhta koodivabalt rääkimata MTV'st, Sky kanalitest jt.
Kes ei teadnud, et Premiere oli kunagi vaid üks kanal? :D

Kasutaja avatar
swordfish
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pärnumaa
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas swordfish » 00:20, 13 Okt 2007

[quote="martinj"]Ega kellelgil neid horisondi skeeme alles pole (ja riputaks üles)

Skeemid täitsa olemas. Eks annan teda kui need kuskile riputan.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist