AIDAKE!

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

AIDAKE!

PostitusPostitas liinu33 » 19:56, 17 Juul 2006

Otsisin siit foorumitest küll- aga mina abi ei saanud. Tean et üldiselt sat-tv receivereid ei parandata, aga mul asi järgmine. Tõin omale uue vastuvõtja Saksamaalt- alles 2 nädalat tagasi-aga oh õnnetust viskasin ostutseki ära- ja nüüd see vastuvõtja tuksis. Kauplusest antud 2 aastane garantii läks vett vedama. kas keegi annaks teada, kus neid Eestis remonditaks? Tundub et minu receiveri aju läks lihtsalt lolliks- teeb kogu aeg restarti- menüüd ette ei saa et taastaks näiteks tehase algseaded. :oops:

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 599
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 24 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 20:15, 17 Juul 2006

Me oleme siin kõik selgeltnägijad ja sul pole ju vaja üldse mainida mis vastuvõtjaga on tegemist.

Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 20:23, 17 Juul 2006

Kui oled selgeltnägija eks ütle siis mis vastuvõtja see on! Aga ega see mind väga huvitagi kui selgeltnägija sa oled- mind huvitab hoopis kus saaks seda asjandust putitada!

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 20:28, 17 Juul 2006

Tüüneri mark on vist "LIINU-TIINU SUPER/HYPER 666" ? Neid parandatakse vanametalli kokkuostus...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 21:24, 17 Juul 2006

kuidas sa küll ära arvasid! et mul on selline tüüner. te olete vist siin mingid pubekad koos. aga tegelikult on mul skymaster firma tüüner. ja kui siin mingit nõmedat jama ajate, siis võib teema lukku panna. see mõtetu koht. leian siis abi mujalt!!

Kasutaja avatar
wonwedru
Entusiast
Postitusi: 105
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: obinitsa rokkar
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas wonwedru » 21:37, 17 Juul 2006

no kui Sa nii tark ja pilvedes,mis Sa siis siit maa pealt otsid.....lenda omas kõrguses ja vaata,paljud Sind aitavad!!

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 21:40, 17 Juul 2006

liinu33 kirjutas:kuidas sa küll ära arvasid! et mul on selline tüüner. te olete vist siin mingid pubekad koos. aga tegelikult on mul skymaster firma tüüner. ja kui siin mingit nõmedat jama ajate, siis võib teema lukku panna. see mõtetu koht. leian siis abi mujalt!!


lausa tubli oled. Muidugi oleme siin kõik pubekad, selgeltnägijad ja muidu hiromandid, kellel pole päev läbi muud teha kui klaaskuuli hõõruda ning nuputada, mida paganat see liisu tahab.

Ruul number üks, kui tahad abi saada siis anna võimalikult palju infot selle kohta millise aparaadiga tegu (TÄPNE INFO, ainult firma nimest on vähe abi), lisaks selgita probleem lahti.

A muidu võid minna kas Kuusankoskisse või lähimasse elektroonika parandusse.

Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 21:58, 17 Juul 2006

minu arust oli mu küsimus lihtsamast lihtsam- ma tahtsin lihtsalt tead kas siin digi-tv lehel oskaks keegi vastata kus receivereid parandatakse- minu arust on see küll selgelt küsitud. pole ma tahtnudki et teist keegi peab siin hiromanti mängima ja nuputama mis minu tüüneril viga on ja mis firma märki see vidin kannab. edasiste probleemidega oleks ma tegelenud ise edasi.. mul võib olla üks kõik millise firma receiver. aga seda ma juba sain aru, et mina siit lehelt igal juhul abi ei saa. tnx teile et vaevusite niigi palju mulle vastama!

Kasutaja avatar
danel111
Entusiast
Postitusi: 122
Liitunud: 03:00, 23 Juul 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas danel111 » 22:21, 17 Juul 2006

Teinekord ära viska siis ostutsekki ära ja oleks asjad palju lihtsamad;)

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 22:27, 17 Juul 2006

sativastuvõtjaid remonditakse ma pakun et näiteks LLMerges
Liinu, sativastuvõtja mark on oluline (isegi mudelinumber on). As on selles kõik sativastuvõtja tootjad kasutavad enamasti erinevaid komponente.
Oletame et siin foorumis on mõni liige kes on osav ka jootekolviga ning muidu tüüneritega tegelemises. Ta tahab sind aidata aga sina raiud vastu et sul on SkyMaster ja kõik.
Kõik Skymasterid ei ole ühesugused. Ja võimalik et kui sa õige mudelinumbri mainid siis oskab spetsialist ka seisukohta võtta, kas sinu tüünerist saab asja või mitte. Seda sellepärast et teinekord erinevate tootjate komponendid ühilduvad sinu tüüneriga. Näiteks, saab sinu skymasterisse panna originaali asemele mõne muu tüüneri, Flash kivi vmt. Kõik sõltub sellest, mil määral on sinu tüüneri lahtitinutamine ja kokkukeevitamine võimalik. Seda pole võimalik öeldaenne kui sa ütled täpselt ära, mis mudel, mis mark ja kõik vea iseärasused. Siis on võimalik diagnoosida, kas tegu on nt vigase toiteplokiga, vigase tüüneri või muu probleemiga. Eriline õnneseen oled aga siis kui tüüneri lahtivõtmisel selgub et sind saabki aidata. Seleks et see võimalik oleks püüa siinolijatesse natukene austavamalt suhtuda. Meist suurem osa ei ole mitte pubekad vaid nii mõnigi on väga andunud tehnofriik, kelle teadmised ületavad keskmise sativaataja teadmisi kümnekordselt.

PS!
Mina ei ole pädev sind aitama. Ei ole elektroonikavallas "kodus".

Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 23:08, 17 Juul 2006

üle mitme vastuse on ka üks normaale kirjutis. ma ei kahtlegi ühegi siin olevate võimetes. minu tüüneri mark on skymaster 39696
Digital Receiver DX 15. kõige tavalisem vabade kanalite jaoks. minu vajadused igal juhul rahuldab. aga asi ongi siis selles, et ta teeb arvuti keeles restarti. läheb tööle ja sulgeb ennast. minu arust oleks tal nagu "mõistus kokku jooksnud". muud viga polegi. nagu enne kirjutasin. kui saaks menüüsse sisse teeks tehase sätete taastamise(sai üle satelliidi tarkvara uuendatud)- aga puldi pealt ka ükski muu nupp ei toimi v.a. set nupp. oleks kas või mõni selline kohtki nagu modemil või ruuteril on et hoiad nuppu all 3 sek ja ongi sätted taastatud. muud ma ei oska midagi kirjutada. toiteblokk ilmselt läbi pole, sest tööle ta ikkagi nagu ju läheb.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:16, 17 Juul 2006

liinu33 kirjutas:... sai üle satelliidi tarkvara uuendatud...
Seda rääkinud kohe! Nüüd ei aita muud kui vana soft selga tagasi või ikkagi metalli kokkuostu... Järgmine kord enne mõtle, kas vajutad YES või NO!

Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 23:26, 17 Juul 2006

Noh aga nüüd siis seletage, kuidas vana tarkavara tagasi saada- ükski nupp ei toimi ju- ja mis seal sees on see pole küll minu mängumaa- kus juures tegelikult selle uue softiga asi ka toimis. aga jah mingi kamm ikkagi sees on.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:34, 17 Juul 2006

Ja tagaküljel tal com pordi pistikut muidugi pole?

Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 23:37, 17 Juul 2006

kas sa mõtled et netti järgi panna tüünerile- ma arvan et ei ole- ------- oot lähen vaatan igaks juhuks üle-----------jah ei ole. seal ainult tv scart vcr scart rf out rf in coaxial siis veel heliväljund. sellise raha eest nagu mina selle ostsin ilmselt nii palju ei saa. aga mingi väljapääs võiks ju ikkagi olla:(

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist