K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
mikk055
Edasijõudnu
Postitusi: 51
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas mikk055 » 21:35, 18 Okt 2011

Tere,
Oleks väheke abi vaja. Plaan osta Selfsat H30D(antenn) see on maksimum mida majale paigaldada võin. Kas ka Viasati signaal siiani ulatub?
Asukoht põhja Sveits. Kas on kellegil kogemusi või näpunäiteid kust saaks abi?
Ettetänades Mikk

Kasutaja avatar
seltsimees
Seltsimees
Postitusi: 314
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 4 korda

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas seltsimees » 22:51, 18 Okt 2011

seda selfsati panni olen eestis näppinud ja ikka suht nutune signaal on sellega, timmi palju tahad. vaevalt et nordic kiir kesk-euroopasse tugevam saaks olla nii et vaevalt küll. isiklikult soovitaks raha raiskamata jätta selle panni peale.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas truffi » 09:52, 19 Okt 2011

Minule tulnud tagasiside järgi on rekkameestel olnud võimalus Viasatti jälgida kesk-prantsusmaalt kuni põhja-itaaliani. Lääne-prantsusmaal ja lõuna-itaalias olevat signaal juba oluliselt kehvem. Nemad enamuses muidugi vaatavad iminappadega klaasi külge kinnituva autokomplekti antenniga (läbimõõt umbes 35sm).
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

meelisr
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 14:36, 23 Juun 2011
    unknown unknown

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas meelisr » 01:43, 22 Okt 2011

Kuidas see nn pann töötab mis pannakse akna külge?

Huvitav kas ka seda saaks korteris kasutada?
Kuna rõdu pole ja fassaadi külge ka ei tohi panni panna.

Meelis

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas truffi » 11:00, 22 Okt 2011

Selleks on see liiga väike. Osad sagedused ei hakka korralikult tulema, samas saab ka läbi kolmekordse pakettakna vaadata täiesti vabalt (minul 78sm Mabo antenn). Ise kasutan sellist meetodit ehk antenn nn toas :) Ja näitab probleemideta. Kui just aken väga nurga alla ai jää sati asukohaga võrreldes, siis on murduvaid kiiri liiga palju ja kasulikke mis läbi akna jõuavad antenni peale liiga vähe....
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Siidiuss
DigiTVfänn
Postitusi: 517
Liitunud: 01:21, 09 Veebr 2011
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas Siidiuss » 12:21, 22 Okt 2011

See antenn töötab kodus akna küljes pea samamoodi nagu veoautojuhtidel klaasi küljes. Ja arvatavasti isegi paremini kui veoauto kabiini küljes. Kuna tänapäevased veoauto kabiinid on õhkpatjadel ja kui keegi kabiinis liigub või on tuuline ilm siis kabiin kõigub ja liigub ka antenn satelliidi suhtes paigast aegajalt ära. Astra 4a ehk endise siriusega ei tohiks probleemi olla kuna suhteliselt tugevad signaalid. Mõned üksikud sagedused ehk ei tule läbi aga põhimõtteliselt toimib. Kuigi alla 80 cm antenni siiski eriti ei soovitaks. Eks see 30 cm antenn selline "käib kah kui paremat pole" asi ole. Aga põhimõtteliselt toimib ka kodus aknale kinnitatuna.

meelisr
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 14:36, 23 Juun 2011
    unknown unknown

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas meelisr » 13:05, 22 Okt 2011

Väga vinge ,et on võimalus ka nn antenn tuppa panna :) Paraku ma olen täiesti noob sellel alal.

Kahjuks ma ei leidnud googeldades sellist Mabo antenni!
Kas oskaksite soovitada mingisugust seti, Antenn tuppa, HD tüüner millega saab otse võrku streamida (udp vms)

Tänud ka teile!

Meelis

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas truffi » 13:48, 22 Okt 2011

Streamimiseks peaks olema ikka mingi linuxi baasil vastuvõtja ehk.

Lisan siia teile pildi kuidas mul firmas tuleb viasat läbi kolmekordse pakettakna. Lisaks on meil muidugi ka pann katusel (pööratav, mootoriga).
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

meelisr
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 14:36, 23 Juun 2011
    unknown unknown

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas meelisr » 13:55, 22 Okt 2011

Kas mingisugust väiksemat varianti ei ole:) ?

Nimelt viasat eriti ei huvita pigem vabad kanalid.

Meelis

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas peeter3000 » 18:21, 22 Okt 2011

truffi kirjutas:Minule tulnud tagasiside järgi on rekkameestel olnud võimalus Viasatti jälgida kesk-prantsusmaalt kuni põhja-itaaliani. Lääne-prantsusmaal ja lõuna-itaalias olevat signaal juba oluliselt kehvem. Nemad enamuses muidugi vaatavad iminappadega klaasi külge kinnituva autokomplekti antenniga (läbimõõt umbes 35sm).

mina jälle vaatan 39cm campinguantenniga Astra 2D kiirt vabalt = kui olen autoga Lõuna-Saksas (Freiburg)..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas Henkka » 18:51, 22 Okt 2011

peeter3000 kirjutas:
truffi kirjutas:Minule tulnud tagasiside järgi on rekkameestel olnud võimalus Viasatti jälgida kesk-prantsusmaalt kuni põhja-itaaliani. Lääne-prantsusmaal ja lõuna-itaalias olevat signaal juba oluliselt kehvem. Nemad enamuses muidugi vaatavad iminappadega klaasi külge kinnituva autokomplekti antenniga (läbimõõt umbes 35sm).

mina jälle vaatan 39cm campinguantenniga Astra 2D kiirt vabalt = kui olen autoga Lõuna-Saksas (Freiburg)..


Normaalne jutt...(sobib ka mõne teise teema juurde) - pole olemas sitta vastuvõtuantenni,
aga on olemas sitad asukohad maamuna peal mõne satelliidi vastuvõtu jaoks :mrgreen:
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: K:Viasati vastuvõtt kesk euroopas

PostitusPostitas peeter3000 » 18:56, 22 Okt 2011

Henkka kirjutas:
peeter3000 kirjutas:
truffi kirjutas:Minule tulnud tagasiside järgi on rekkameestel olnud võimalus Viasatti jälgida kesk-prantsusmaalt kuni põhja-itaaliani. Lääne-prantsusmaal ja lõuna-itaalias olevat signaal juba oluliselt kehvem. Nemad enamuses muidugi vaatavad iminappadega klaasi külge kinnituva autokomplekti antenniga (läbimõõt umbes 35sm).

mina jälle vaatan 39cm campinguantenniga Astra 2D kiirt vabalt = kui olen autoga Lõuna-Saksas (Freiburg)..


Normaalne jutt...(sobib ka mõne teise teema juurde) - pole olemas sitta vastuvõtuantenni,
aga on olemas sitad asukohad maamuna peal mõne satelliidi vastuvõtu jaoks :mrgreen:

asi selles ,et antud koha jaoks näitab (ametlik kaart) 60-70cm antenni..aga tuleb ka 39cm-ga..v.a. BBC HD Tp.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist