Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas humanoid » 21:11, 02 Okt 2010

rimas kirjutas:
xxmen kirjutas:
Radionov kirjutas:Pole võimalust hetkel kontrollida, mis resoga eesti terrestrial kanalid tulevad.

DVBViewer pakub hetkel kõigi DVB-T kanalite resoks 720x576.

Dreambox väidab 704x576



Kaoni sd tüüner näitab 720¤576 -Kõik 5 vabakanalit...
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas rimas » 23:40, 02 Okt 2010

Driim näitab näiteks YLE kanalid 720x576, Levira omad on 704x576. Aga hakkab Viasatist asi kaugele minema.

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 09:24, 03 Okt 2010

Mnjah- mul näitab kah 544x576.........
Need siis eesti kanalid Viasatilt.
Kuidas see kõlaski- "Kui vahetad vaheta korraliku vastu!

Copy/Paste Viasati kodulehelt:
Miks liituda Viasat digi-TVga?
*Endise 3 tasuta kanali asemel üle 50 tasulise taevakanali
*11 eestikeelset kanalit
*Tasuta digiboks
* :arrow: Kõrgekvaliteediline pilt ja heli :!: :?:
*Erinevates keeltes heli ja subtiitrid
*Korralik levi kõikjal Eestis
Viimati muutis MaxML, 10:33, 03 Okt 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Radionov » 09:51, 03 Okt 2010

Tundub, et ZoomTV ongi endale saanud hea eelismüügiargumendi Viasati ees. Kõhtu punni ajades võib Starman nüüd kuulutada - Zoom ´i (Levira) pildi kvaliteet ON Viasati omast parem :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas humanoid » 12:52, 03 Okt 2010

Radionov kirjutas:Tundub, et ZoomTV ongi endale saanud hea eelismüügiargumendi Viasati ees. Kõhtu punni ajades võib Starman nüüd kuulutada - Zoom ´i (Levira) pildi kvaliteet ON Viasati omast parem :)


Päris õige see väide nüüd ei ole. Leviral on 720¤576 ,siis Starmanil(zuumil) hakkab 480¤576(sony tv), ülejäänud kanalid pooled 720¤576 ja teine pool 544¤576 nii et Zuum ei ole parem kui Viasat. Kuna mina vaatan veel kinekaga siis vahet eriti veel ei näe ,kuid sony tv puhul on juba näha ´haltuurat´ :shock:
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Enteltentel
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 22:31, 29 Dets 2008
    unknown unknown
On tänanud: 19 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Enteltentel » 13:41, 03 Okt 2010

Ma ei ütleks, et see HD tänaste eesti kanalite valikus väga palju juurde annaks.
Saab HD kvaliteedis reklaame, foorumit, AK-d ja õnne 13 vaadata? irw!

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Radionov » 13:48, 03 Okt 2010

Enteltentel kirjutas:Ma ei ütleks, et see HD tänaste eesti kanalite valikus väga palju juurde annaks.
Saab HD kvaliteedis reklaame, foorumit, AK-d ja õnne 13 vaadata? irw!


Mina peale AK ja ETV omasaadete ja ETV2 dokfilmide muud eesti kanalitelt ei vaatagi. Kui nüüd see piskugi ära lörtsiti, võtab köhatama ikka küll. Teiseks kriibib ikka natuke hinge ka see, millisteks neegriteks Viasat balti kliente peab. Pane kõrvuti skandinaavia Visati pilt ja balti oma. No ei kannata võrdlust. Ja ma ei räägi HD pildist.

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 14:23, 03 Okt 2010

Eks see kanal 2-e ekraanist väljas olemise teema oligi seotud reso muutmisega ja kuuevarbalised ei osanud lihtsalt pilti pisemaks õieti teha. Kuna resot aeti kokku, siis jäi transpondril ruumi üle ja viidi see kanal 11 sinna üle. Vaatasin, et ka lätlaste ja leedukate kohalikud kanalid sama resoga, nii et, see ilmselt viasati ametlik poliiitika ja käsk. Eks see etv tunduski juba oma 16:9 ja 720x567 pildiga liiga ilus olevat. Kuna nüüd jäi ressursi ilmselt sati peal üle, siis võib oodata mitte neegrite paketti mõnda uut valgetele inimestele mõeldud kanalit.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas haljazme » 14:47, 03 Okt 2010

Radionov kirjutas:Teiseks kriibib ikka natuke hinge ka see, millisteks neegriteks Viasat balti kliente peab.


No oleme nüüd ausad, me olemegi neegrid suurte turgude jaoks. Mitte kunagi ei hakata meile miskit asjalikku pakkuma, sest siit pole ju võtta maksevõimelisi kliente, me oleme sipelgad turul. Siin viasati kliendid maksavad paar sotti kuu eest ja vinguvad, nagu tapetaks. Paar sotti pole üldse ju raha enam aga rohkem meie maal ei kannata ka küsida.
DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
Radionov
DigiTVfänn
Postitusi: 937
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Radionov » 15:00, 03 Okt 2010

haljazme kirjutas:
Radionov kirjutas:Teiseks kriibib ikka natuke hinge ka see, millisteks neegriteks Viasat balti kliente peab.


No oleme nüüd ausad, me olemegi neegrid suurte turgude jaoks. Mitte kunagi ei hakata meile miskit asjalikku pakkuma, sest siit pole ju võtta maksevõimelisi kliente, me oleme sipelgad turul. Siin viasati kliendid maksavad paar sotti kuu eest ja vinguvad, nagu tapetaks. Paar sotti pole üldse ju raha enam aga rohkem meie maal ei kannata ka küsida.


Siis ärgu kaagutagu - uus DIGI TV ajastu, parim pilt jnejnejne. Teisisõnu - ärgu valetagu tarbijale.

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 15:13, 03 Okt 2010

Eks alustagu siis sellest et viivad oma teenuse tasemele et selle eest raha üldse küsida võiks!
Kvaliteetse ja sisuka teenuse eest ollakse ikka nõus maksma.
Kui selle 50+ kanali hulgast leiab vaatja 5-6 kanalit mida üldse vaadata kannatab siis selle eest 200.- on ikka üli-mega palju küsitud- nüüd tõmbame bitrate alla ja viime veel reso ka 300x500 peale ja saamegi tulemusek et iga biti eest mis Balti klient saab maksab ta kordades rohkem kui Skandinaavia klient.

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas haljazme » 15:23, 03 Okt 2010

Nagu mu sõber ütleb: "Alati võiks pikem olla".
Niikaua, kui me nende teenust ostame, nad oma teenust edasi arendama ei kipu. See on lihtne majanduse rusikareegel. Kliendid võivad vinguda, palju tahavad, samuti pole reklaamides valetamine keelatud. Nii see lihtsalt on.
Mitte et ma ei tahaks paremat pilti, ilusamat naist, kiiremat autot jne, lihtsalt vingumine ja stressamine on kahjulikum tervisele, kui suitsetamine ja joomine kokku, lisaks pole siin soigumisest mitte vähimatki abi pildi kvaliteedi parandamisel.
DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 15:28, 03 Okt 2010

haljazme kirjutas:Niikaua, kui me nende teenust ostame, nad oma teenust edasi arendama ei kipu....
Mitte et ma ei tahaks paremat pilti, ilusamat naist, kiiremat autot jne,...


No mille krdi pärast sa siis neile maksad ja oma lepinguga rahul oled?

Kord oled mures miks Viasitta kirutakse kui leping sõlmitud, siis jälle pole rahul et parema teenuse nimel lepinguid üles ei öelda (nagu see praktiliselt võimalik oleks)?

Need kes Viasati teenusega rahul on siia foorumisse ju reeglina ei satu aga nagu tsiteeritava näite puhul selgub kinnitab erand reeglit.

Kasutaja avatar
haljazme
Entusiast
Postitusi: 166
Liitunud: 17:16, 10 Apr 2010
Asukoht: Aakre - Valgamaa
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas haljazme » 15:46, 03 Okt 2010

Sellega on kaunis lihtne teema. Ma ise jõllan teiste elusid telekast üsna vähe, mul on oma elu ka olemas. Naispere tahab oma seepe vaadata, seega peab telekas olema.
Siiamaani on arusaadav ?
Kuna mul on väga suured valikuvõimalused, kas vaadata täiesti olematu kvaliteediga dvb-t pilti, mis siinkandis vahel isegi töötab, või paar krooni juurde panna ja vaadata taevast CRT peal suhtkoht talutavat pilti, siis mis sa ise arvad ? Rohkem valikuid mul pole.
Ärge elage oma elu keeruliseks, kui on valikuid, valige parem. Mina ei saa valida ja samas mina ei taha oma närve kuluta siin foorumis soigumisele, et elu on sitt.

Ma lihtsalt üritan laiemalt vaadata, ja kui ma oleks viasati asemel, ma ka võtaks lollidelt raha ära, ausõna, isegi kui need lollid on suht valikuvõimaluseta (seda lollimad ju on, vahi tainaid, on maale elama kolinud).

EDIT:
MaxML kirjutas:Kord oled mures miks Viasitta kirutakse kui leping sõlmitud, siis jälle pole rahul et parema teenuse nimel lepinguid üles ei öelda (nagu see praktiliselt võimalik oleks)?


Saa aru, ma ei taha miskit viasati kaitsta või õigustada, ma lihtsalt saan aru, miks nad nii käituvad. Ja lepinguid saab labaselt üles öelda, kasvõi päevapealt. Tingimused on isegi kirjas lepingus, millele alla oled kirjutanud. Lugesid ka ikka enne allakirjutamist ?
Ma lihtsalt ei saa aru sellest ruigamisest, kas meil on tõesti nii palju juhme, kes kirjutavad tont teab millele alla ja pärast vinguvad ? Ma ikka lugesin ja olin nõus, seega mina ei tule siia nutma, et viasat peksab vanureid ja sööb väikeseid lapsi.
DM7000s & DM500s @ 5E

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 16:12, 03 Okt 2010

haljazme Ja lepinguid saab labaselt üles öelda, kasvõi päevapealt.!?

haljazme Paar sotti pole üldse ju raha enam aga rohkem meie maal ei kannata ka küsida.

Liiga lihtsalt tuleb see raha vist kätte- nende kahe väite summa on juba üle sõltuvalt lepingust üle 10k EEKi- ja kui see on labane siis ehk annan sulle oma kontonumbri ja kannad ka "paar sotti igakuiselt üle" sest :haljazme"Paar sotti pole üldse ju raha enam"

Ja ma pole Viasita klient kes siis foorumis ruigamas käib.
Üritaks kah pilti laiemalt vaadata ja inimeste silmi avada et nad sellise teenusega ei liituks kuid ei- saan iga kord Hr. h või t või koguni mõlemi käest vasta pead kui julgen oma arvamust avaldada.

Ja just sellis(t)e kliend()i pärast ei muutugi midagi:
"kuna ta maksab ja ei kurda teenuse üle" sest haljazme "Ma ikka lugesin ja olin nõus" lepinguga millele allakirjutamine just tark tegu pole- ja eriti veel teiskordselt.
Nagu ikka tark õpib teist vigadeset loll ei õpi omadestki.

Kui nüüd veel siis kirjutada suurelt ja punaselt "ärge liituge viasatiga" siis hakkab jälle ruigamine pihta- kas olid loll et alla kirjutasid jne jne jne.

Polegi kuhugi kirjutanud vastupidiselt sulle kes sa siin "ma ei katse viastai vaid vaatan üldist pilti)

Mine vaata seda oma 544x576 resoga edasi ja ela siis oma elu mitte ära väitle asjade üle mis sulle väidetavalt korda ei lähe.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 106 külalist