Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas renqest » 10:51, 15 Jaan 2010

Viasat teeb eksitavat infot levitanud müügimeestele lisakoolituse
Tarbija24

Digitelevisioonile üleminekuga seoses eksitavat infot levitanud Viasati müügimeeskond saadetakse uuesti koolitusele.
Viasati turundusjuht Pavel Maskaljun teatas täna ennelõunal, et firma uuris põhjalikumalt juhtumit, kus nende müügiagent soovitas juba suurepäraselt digipilti nägevatel inimestel katuseantennid kindlasti välja vahetada.

«Kahjuks selgus tõesti, et helistajal oli digitüüneriga teleri funktsionaalsuse osas ebakorrektne arusaam. Nagu öeldud, ei teki neil inimestel, kes praegu digiboksi või digivalmidusega teleriga tasuta kanaleid näevad, probleeme ka pärast 1. juulit,» ütles Maskaljun.

Et asi oleks ka müügimeestele täiesti selge ja taolised segadust tekitavad juhtumid ei korduks, korraldab Viasat kogu müügimeeskonnale digiülemineku teemal lähiajal lisakoolituse.

«Meie eesmärgiks on jagada inimestele objektiivset infot ja soovime Viasati teenuseid pakkuda neile, kel sellest tõesti kasu on ehk eelkõige inimestele, kes soovivad vaadata enam kui vaid tasuta kanaleid, ja neile, kelle koju maapealne telesignaal ei jõua. Eksitava info edastamine ei ole mingil juhul meie huvides ja teeme kõik, et taolist olukorda vältida,» lubas Maskaljun.

Ta lisas kommentaari ka selle kohta, et müügitööd esitletakse kui digilevi kohta käiva uuringu tegemist: «Mis puudutab uuringu ja müügiedenduse ühendamist, siis uurime tõesti kõnedes ka telerivaatajate vajadusi, et oma teenust arendada. Teavitame ka sellest, et tegemist on just Viasati uuringuga ning kui puudub soov, siis meie küsimustele vastama ei pea.»
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
minaise
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 23:18, 01 Aug 2008
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas minaise » 14:06, 16 Jaan 2010

hanno kirjutas:Huvitav on see, et mul on Viasat Hockey audio valikus ka eesti keel.

Lisaks on see "kena uudis" et Viasat Sport East enam kanalivalikusse ei kuulu ja NHL hoki asemel peame "nautima" Rootsi liigat...

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas matu37 » 19:39, 24 Jaan 2010

Mulle on hakanud tunduma, et viasat on oma tv1000 filmivalikute kvaliteeti tõstnud. :mrgreen:


ära liitu viasatiga!!!!

andrusmulla
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01:57, 23 Jaan 2010
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas andrusmulla » 22:34, 24 Jaan 2010

Vabandust kui postitus vales kohas, aga mure järgmine. Remondi tõttu oli viasati pann maas umbes 3 kuud. Nüüd kui panin panni tagasi, minu üllatuseks alguses nii 1/3 programmidest ei avanenud ja veateateks oli, "pole neid tellinud". Noh helistasin siis viasati tädile. Seal ikka küsiti signaali tugevuse kohta (65%, 20 kraadise pakkasega jäi peenhäälestus ootama soojemat ilma) ja peale mitmet tüüneri taaskäivitamist me targemaks ei saanud. Selle peale tädi ütes et kahjuks ei oska aidata! :o
Minu loogika oletas, et kaardi andmed vanad ja aja jooksul ehk avanevad kõik. Sedasi ongi läinud aga ainult ETV2 pole siiani mingid elumärke näidanud. Huvitava on ka see et Playhouse Disney kohe kui programm lõpeb annab sama veateadet.
Kas on kellelgi ideid?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas kain » 22:40, 24 Jaan 2010

andrusmulla kirjutas:Kas on kellelgi ideid?

Helista Viasatti ja telli kaardiuuendus (e. nn. kaardi aktiveerimine). Kuula telefonist juhiseid, vajuta vastavaid klahve ning sisesta oma kaardi number ja hetke pärast saadetakse uuendus teele... vanasti pidi tuuner sel ajal TV1000 kanalil olema, igaks juhuks võid panna, kuigi ma pole kindel, kas enam selleks vajadust on.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas aandra » 23:15, 24 Jaan 2010

Kui ei taha helistada, siis saada meil kodulehel olevale aadressile, kus Su lepingu number ja nimi ning homme juba asjad toimivad. Olen seda korduvalt teinud ja alati on aidanud. Kõrgintellektiga töötaja ei saanud Su lihtsast soovist aru.

Kasutaja avatar
valts
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas valts » 09:15, 25 Jaan 2010

Playhouse Disney annab jah sellise teate nüüd juba kuu aega vähemalt.

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas roska » 11:53, 25 Jaan 2010

Playhouse Disney töötab 7.00 - 19.00, muul ajal on eetris TV1000 Drama, mida meil ei levitada. Playhouse on endiselt olemas.

Kasutaja avatar
v6rgutaja
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03:00, 28 Aug 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas v6rgutaja » 11:23, 26 Jaan 2010

Nonii... aasta tagasi sai lõpetatud leping, kaart tagastatud, kohapeale kontorisse viidud ja paber ka olemas et tagastatud. Peaks nagu klaar olema?
Huvitav mille alusel tahetakse NÜÜD hooldustasu, vaidlustamiseks maksa ära ka veel :evil:
Või on uued kombed - hooldavad kaarti enda kontoris ja arveid väljastavad (endistele) klientidele samuti :lol:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14538
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 12:24, 26 Jaan 2010

Mul oli kunagi täpselt sama soust Nordicuga...
Helista neile... Keegi kohaliku Viasati töötajatest on kuhugi linnukese märkimata jätnud.

Kasutaja avatar
v6rgutaja
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03:00, 28 Aug 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas v6rgutaja » 13:09, 26 Jaan 2010

Helistamine ei vii kuhugi... ma ei saa telefoni teel midagi tõestada :!:
Kirjutasin meili, lisasin paberist koopia ja eks ootame ära mis vastatakse (kui vastatakse)
Lisaks seda et 04. jaanuari paberarve tarniti postkasti 22.01, maksetähtaeg 25.01
Ja veel - ka valesti vormistatud asi ei vabasta tasumisest (viivised ja meeldetuletusarve võlgnikule - 60.- )

Vist peab hoiatama neid, kes kaarti posti pista julgevad?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14538
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 13:17, 26 Jaan 2010

v6rgutaja kirjutas:Helistamine ei vii kuhugi... ma ei saa telefoni teel midagi tõestada :!:
Nordicu puhul helistamisest piisas. Klienditeenindaja vaatas mingist oma programmist järgi ja järgnes vabandus -
Oi vabandust, oleme kaardi kätte saanud 6. jaanuaril. Teie seda arvet tasuma ei pea. Veelkord vabandust !

Urr
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 12:52, 23 Mai 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Urr » 09:49, 28 Jaan 2010

Huvitav, kas ma olen ainus, kellel viimastel päevadel Viasati vahendusel vaadatavad Eesti kanalid hakivad?

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14538
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 09:53, 28 Jaan 2010

Ei ole Sa ainus. Eile õhtul freezis konkreetselt Kanal 2.
ETV, ETV2, TV3 ja TV6 ei freezinud. Kanal 11 ei vaadanud.

Kasutaja avatar
Filmix
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 03:00, 24 Apr 2007
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Filmix » 10:04, 28 Jaan 2010

Kanal 2 plokkis täiega, aga Tv 6 jamas ka mingi aeg õhtul :wink: Hetk tagasi märkasin ka ETV2-el sama jama. Tundub, et see transponder kalab :roll:
Vu+ Solo 2 - 0.8W ; 4.8E ; 9.0E ; 13.0E ; 19.2E - Triax 110

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist