feedhunting

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
tier
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 18:11, 23 Aug 2009
    unknown unknown

feedhunting

PostitusPostitas tier » 22:13, 24 Aug 2009

tere foorumirahvas!

nimelt kas keegi siit ka sellise "spordiga" nagu feedhunting tegeleb? (vabandust aga ei tea eesti keelset vastet sellele väljendile kuna ise olen võhik selles sati maailmas aga sooviksin sellist asja proovida ja otsin kedagi kes sellega juba tegeleb, et saaks veidi suhelda ja nõu küsida)

hexman
Õpetaja
Postitusi: 556
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 49 korda

Re: feedhunting

PostitusPostitas hexman » 22:22, 24 Aug 2009

Annan ühe lingi kust saad rohkem infot hankida. Parem kui oleks pööratav antenn siis on avastamisrõõmu küllaga. Hea tüüner selleks Nokia-9600 millel dvb200 soft ja dvb-edit programm, see keris kogu sageduse läbi ja kui leidis midagi siis kuvas tulemuse ekraanile.
Kindlasti on ka uuemaid vahendeid selleks aga pole kahjuks kursis, lubatud link ise siis:

http://www.satelliweb.com/?langue=en

Tervitades,
Hex

tier
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 18:11, 23 Aug 2009
    unknown unknown

Re: feedhunting

PostitusPostitas tier » 16:40, 25 Aug 2009

aitäh vastuse eest Hexman, aga kahjuks on sellel lehel kõik õpetused ja foorumi osad mingis imelikus keeles mida ma ei tunne. Üldse kõik foorumid ja lehed mis ma leidnud olen selle kohta on küll otsast otsani täis igast feede mida keegi leidnud on aga sellist õpetavat lehte algajaile pole leidnud, et mis varustus selleks kõige paremini sobib, mida varustuse juures jälgima peaks jne jne

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

Re: feedhunting

PostitusPostitas xxmen » 16:50, 25 Aug 2009

Kumb neist keeltest imelikum on, prantsuse või inglise?
Kui tahad sellise haruldasema satiharrastusega tegelda, tasuks see viimane selge(ma)ks teha.Suure hädaga saab ka siit miskit abi:
http://translate.google.com/#

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


tier
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 18:11, 23 Aug 2009
    unknown unknown

Re: feedhunting

PostitusPostitas tier » 16:58, 25 Aug 2009

prantsuse oma on imelikum, inglise keelega probleeme pole, aga seal lehel minu jaoks need huvitavamad kohad nagu FAQ(kus tundub et on alast palju ja üksipulgi seletatud igast bitratedest ja encryptionitest) ja boards on kõik prantsuse keeles ainult.

hexman
Õpetaja
Postitusi: 556
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
    unknown unknown
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 49 korda

Re: feedhunting

PostitusPostitas hexman » 18:51, 25 Aug 2009

Panen mõne sõnaga oma kunagistest kogemustest kui katusel oli 2m otsefookus antenn koos mootoriga.

1. Pööratav antenn (mida suurem seda parem ehk 160 cm offset, 2m+ otsefookus )
2. Tüüner Nokia 9600 millel scsi port ja dvb2000 soft (arvutis scsi kaart) ja DVB-Edit nimeline programm arvutis, võib olla parem juba omada mingit arvutikaarti, kuid kuidas need arvuti sati kaardid mootori juhtimisega hakkava saavad ei tea. Dreamboxil on ka feedhunter plugin kuid pole ise kasutanud sest kasutusel 4-diseqC fix antenniga.
3. Krüpteeringutest niipalju, et enamus on 4:2:2 mida tüünerid ei võta lahti, ainult arvuti abiks.

Minu soovitus (muidugi ei pretendeeri mingile aboluutsele tõele)

Osta arvutikaart HD toega (uuri kuidas on diseqC mootori juhtimisega lood), saad hiljem kui huvi "feedide huntimisega" veidi raugeb ka vaadata muidu häid kanaleid ning saad ka veidi lisaboonuseid kasutada (mis need on tulevad hiljem kui oled alaga rohkem tegelenud)

youtube otsing feedhunter

tier
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 18:11, 23 Aug 2009
    unknown unknown

Re: feedhunting

PostitusPostitas tier » 17:35, 27 Aug 2009

aitäh vastuste eest hexman (saatsin sulle ka PM muide) olen nüüdseks aru saanud et oleks vaja ressiiverit mis saaks hakkama nii 4-2-0 kui ka 4-2-2'ga ja nagu aru saan siis MPEG2 hulka kuulub see 4-2-2?? Teine küsimus oleks et kas blind scan on sama mis automatic search?? ja mootori juhtimiseks peaks olema funktsioon diseqc 1,2??? ja siis veel on tähtis DVB-S ja DVB-S2? dreambox DM 800 HD PVR tundub et sisaldab kõiki neid asju aga samas nii palju kui foorumites olen kolanud siis nagu väga ei tähelda et feedhunterid dreamboxi kasutaksid, kas sain millestki valesti aru?
veel oleks küsimus et mis firmad tallinna piires üldse tegelevad sati pannide ja tarvikute müügi ja paigaldusega ja kus oleks kõige suurem valik ressiivereid??

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: feedhunting

PostitusPostitas faas » 20:32, 27 Aug 2009

Automaatne otsing on kui skannitakse läbi tuuneri mällu salvestadud transpondreid,blind on kus skannitakse sagedusi valitud sammuga näiteks 1 MHz nii V kui H.Paremini oska seletada nii,et erinevad asjad.
Lisaks veel olen 1MHz sammuga sakanninud tuuneriga sate huvi pärast, juba kaua kestab see protsess ja tolku üldiselt vähe :)
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 155 külalist