Samsungi MPEG4 kaabeltüüner hangub Starmani kaardiga.

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
jansag
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15:36, 07 Veebr 2008
    unknown unknown

Samsungi MPEG4 kaabeltüüner hangub Starmani kaardiga.

PostitusPostitas jansag » 19:32, 25 Juul 2009

Mul on ostetud teler
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf ... D=75-10-25
+ conaxi kaardilugeja ja Starmani kaabelvõrgu kaart. Soov oli digiboksist lahti saada. Nüüd on selline olukord,kus mõne aja vaatamise järel läheb pilt ära ja kiri "nõrk signaal või shifreeritud kanal". Ei aita ussi, ega püssirohi. Ainult ETV pilt jääb, kõik muud annavad sama teadet. Kui teler välja lülitada ja uuesti sisse, siis püsib pilt jälle mõne aja ees. Kui ühendan kogu kupatuse läbi digiboksi, probleeme pole. Kas teleri tüüner on mingi ilge kapriisitar ja ma pean ikka digiboksiga edasi elama või on mõnel foorumlasel mõni hea soovitus anda?

andr68
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 10:40, 18 Mär 2009
    unknown unknown

Re: Samsungi MPEG4 kaabeltüüner hangub Starmani kaardiga.

PostitusPostitas andr68 » 19:52, 25 Juul 2009

jansag kirjutas:Mul on ostetud teler
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf ... D=75-10-25
+ conaxi kaardilugeja ja Starmani kaabelvõrgu kaart. Soov oli digiboksist lahti saada. Nüüd on selline olukord,kus mõne aja vaatamise järel läheb pilt ära ja kiri "nõrk signaal või shifreeritud kanal". Ei aita ussi, ega püssirohi. Ainult ETV pilt jääb, kõik muud annavad sama teadet. Kui teler välja lülitada ja uuesti sisse, siis püsib pilt jälle mõne aja ees. Kui ühendan kogu kupatuse läbi digiboksi, probleeme pole. Kas teleri tüüner on mingi ilge kapriisitar ja ma pean ikka digiboksiga edasi elama või on mõnel foorumlasel mõni hea soovitus anda?


Ilmselt conax kaardilugeja (teisisõnu mooduli) probleem, (vt. mõned teemad eespool "sony v4500 ja conax probleem", ka teistes alajaotustes sellest märtsi algul hakanud conax-i moodulite jamast starmani kaablis räägitud), aitab "õige" tarkvaraga kaardilugeja. Kuidas ja kust seda saada, on kah eelnevates teemades juttu olnud.

jansag
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15:36, 07 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: Samsungi MPEG4 kaabeltüüner hangub Starmani kaardiga.

PostitusPostitas jansag » 20:38, 25 Juul 2009

Suured tänud. Tundub, et vaja firmad Remondiekspert külastada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 116 külalist