AltDVB HD koodek

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
slowitdown
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 02:00, 28 Dets 2007
    unknown unknown

AltDVB HD koodek

PostitusPostitas slowitdown » 15:08, 18 Juul 2009

Mis koodekid jooksutavad HD pilti AltDVB-s kõige paremini? Kui ma püüan panna ETV HD Test kanali tööle, siis AltDVB-s tuleb ülesse veateade, et antud koodekd ei toeta seda pilti vms. Aga Kas muidu see HD kanal ETV-l töötab või näidatakse praegu musta pilti? Ja kas HD pilt ikka minuni jõuab, sest SD kanaleid vaadates näitab AltDVB pildi "allalaadimise" kiiruseks u 3000kb/s (midagi selle kanti :D ). Aga et HD kanalil peab see suurem olema, et kas HD kanali vaadates see suureneb mul ningsaan HD-d normaalselt vaadata.

Ja Viasati kohta on ka küsimus. Kuna mul mõne kuu pärast lõppeb see 2aastane kohustuslik periood ära, siis sooviks lepingu ära lõpetada, kui see periood läbi saab. Aga kas sinna tuleb mingi varem teatada, mingi üks kuu, et tahad ära lõpetada lepüingu, sest nad võtavad seda raha koguaeg 1 kuu ette ning ma mõtlesin, et äkki pikendavad lepingut kohe automaatselt edasi. Kuna kaabel minuni ei ulatu, siis pean võtma ZuumTV, sest on soov vaadata ka tasulisi kanaleid ning muid võimalusi peale Viasati ega Zuumi pole. Ning kuna Zuum on ligi 3 korda odavam, kui Viasat, siis otsustan Zuumi kasuks. Ja siis Zuumi kohta küsin ka juba ära :D , et seda boxi ei pea ju ilmtingimatra nendelt ostma, võtan neilt lihtsalt kaardi ja sõlmin lepingu ja peaks olema kõik? Soov osta ise siis mingi box, millega oleks võimalik ka ise salvestada. Lugesin, et Zuum pidi ka salvestava boxi turule tooma, aga seda on edasi lükatud, aga eks ma vaatan siis , mmis saab.

PS: jutt vähe segane, aga mul kiire ja püole aega mõelda pikalt, kui midagi arusaamatu siis küsi. :)

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas elit » 15:38, 18 Juul 2009

Loe enda konkreetne leping hoolega läbi, kuigi seda oleks pidanud tegema juba enne sõlmimist.

Seal on kirjas kuidas leping pikeneb, kuidas saab lepingut lõpetada. Samuti on kirjas tähtajad ja vastavalt siis tegutse, muidu tuleb mingi uus periood võlaorjust kaela.

Võid lähtuda ka äriseadustikus lepingute kohta sätestatust, kuid siis võivad tulla kaela konkreetses lepingus ettenähtud sanktsioonid tingituna lepingu nõuete mittejärgimisest lepingu pikenemisel, katkestamisel ja lõpetamisel.

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas renqest » 17:25, 18 Juul 2009

slowitdown kirjutas:Mis koodekid jooksutavad HD pilti AltDVB-s kõige paremini? Kui ma püüan panna ETV HD Test kanali tööle, siis AltDVB-s tuleb ülesse veateade, et antud koodekd ei toeta seda pilti vms. Aga Kas muidu see HD kanal ETV-l töötab või näidatakse praegu musta pilti? Ja kas HD pilt ikka minuni jõuab, sest SD kanaleid vaadates näitab AltDVB pildi "allalaadimise" kiiruseks u 3000kb/s (midagi selle kanti :D ). Aga et HD kanalil peab see suurem olema, et kas HD kanali vaadates see suureneb mul ningsaan HD-d normaalselt vaadata.

Üldiselt loetaks kõige "kiiremaks" (st vähim raudvara ressursse nõudvaks) koodekiks CoreAVC-d, kuid see on tasuline.
Tasuta on ffdshow koodek.

ETV HD TEST edastamine on minu teada lõpetatud/katkestatud, hetkel on mux4-lt Eurosport HD (vajalik ZUUM kaart) ja Levira testkanal, millel jooksevad Silver kanali filmide tutvustused ringiratast (kord 4:3, siis 16:9 formaadis)...

Ja HD nõuab raualt ka rohkem kui SD, suvaline kahetuumaline või umbes 2,5GHZ ühetuumaline peaks ilusti hakkama saama.
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas Henkka » 19:18, 18 Juul 2009

slowitdown kirjutas:...PS: jutt vähe segane, aga mul kiire ja püole aega mõelda pikalt, kui midagi arusaamatu siis küsi. :)


Njah,
tuleb vist võtta uus kasutajanimi runitfast :mrgreen: :wink:
või nothinklong :roll:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
slowitdown
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 02:00, 28 Dets 2007
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas slowitdown » 21:16, 18 Juul 2009

elit kirjutas:Loe enda konkreetne leping hoolega läbi, kuigi seda oleks pidanud tegema juba enne sõlmimist.

Seal on kirjas kuidas leping pikeneb, kuidas saab lepingut lõpetada. Samuti on kirjas tähtajad ja vastavalt siis tegutse, muidu tuleb mingi uus periood võlaorjust kaela.

Lugesingi enne sõlmimist, aga see oli juba pea 2 aastat tagasi. Eks otsin siis ülesse ja vaatan edasi.
renqest kirjutas:
slowitdown kirjutas:Mis koodekid jooksutavad HD pilti AltDVB-s kõige paremini? Kui ma püüan panna ETV HD Test kanali tööle, siis AltDVB-s tuleb ülesse veateade, et antud koodekd ei toeta seda pilti vms. Aga Kas muidu see HD kanal ETV-l töötab või näidatakse praegu musta pilti? Ja kas HD pilt ikka minuni jõuab, sest SD kanaleid vaadates näitab AltDVB pildi "allalaadimise" kiiruseks u 3000kb/s (midagi selle kanti :D ). Aga et HD kanalil peab see suurem olema, et kas HD kanali vaadates see suureneb mul ningsaan HD-d normaalselt vaadata.

Üldiselt loetaks kõige "kiiremaks" (st vähim raudvara ressursse nõudvaks) koodekiks CoreAVC-d, kuid see on tasuline.
Tasuta on ffdshow koodek.

ETV HD TEST edastamine on minu teada lõpetatud/katkestatud, hetkel on mux4-lt Eurosport HD (vajalik ZUUM kaart) ja Levira testkanal, millel jooksevad Silver kanali filmide tutvustused ringiratast (kord 4:3, siis 16:9 formaadis)...

Ja HD nõuab raualt ka rohkem kui SD, suvaline kahetuumaline või umbes 2,5GHZ ühetuumaline peaks ilusti hakkama saama.

Kui ma õigesti mäletan, siis ma vist isegi proovisin ffdshow-d, aga minu arust see ei kandnud vilja. Eks ma vaatan, mis saab. Aga äkki on üheks mõjutajaks ka see, et ma asun üpriski Valgjärve masti levi äärealas? Zuum kaarti pole ja pean leppima ülejäänutega. Vaatan arvuti andmed ka üle, täpselt ei mäleta CPU jõudlust.
Henkka kirjutas:
slowitdown kirjutas:...PS: jutt vähe segane, aga mul kiire ja püole aega mõelda pikalt, kui midagi arusaamatu siis küsi. :)


Njah,
tuleb vist võtta uus kasutajanimi runitfast :mrgreen: :wink:
või nothinklong :roll:

:D Hea tähelepanek :mrgreen: Aga järgmisel korral püüan järgida kasutajanime järgi ning aeglustada ennast. :mrgreen:

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas renqest » 21:31, 18 Juul 2009

ALTdvb kohta ei oska rääkida, kuna Windows 7 betaga ta tööle ei hakka, aga DVB Dreamiga sai ffdshow'ga pildi ette kui sai mängitud "Video buffer size"'ga...
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas faas » 21:45, 18 Juul 2009

Slowitdown 1. teata hiljemalt 1 kuu ette kirjalikult,et ei soovi lepingut jätkata 2.tagasta kaart Viasatile.Kui viitsid loe läbi teema Kõik Viasatist :D seal lahatud kah seda asja nii ja naa.
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas somsen » 15:17, 19 Juul 2009

slowitdown kirjutas:Mis koodekid jooksutavad HD pilti AltDVB-s kõige paremini?:)
Koodekeid on arvutis mitmeid, katsetatud teisi kah mitutpidi, kuid minu valik on Arcsofti oma. Töötab kenasti minu arvuti rauakooslusega AltDVB-s ja mujalgi. Kahjuks pole maapealse digitv pulka käepärast sest lõpetas garantiiajal töötamise. Tegelikult pole mul sellist HD signaali ka võtta. Seetõttu pilt näitab SATi AVC HD dekodeerimist. Video bitrate oli 12 Mbps. Prose koormus kõige madalam, teiste dekoodritega oluliselt kõrgem. Jälgida, et dekoodril seisaks DXVA ees linnuke.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

renqest
Entusiast
Postitusi: 351
Liitunud: 12:12, 08 Aug 2008
Asukoht: Rae küla
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas renqest » 19:00, 19 Juul 2009

somsen kirjutas:
slowitdown kirjutas:Mis koodekid jooksutavad HD pilti AltDVB-s kõige paremini?:)
Koodekeid on arvutis mitmeid, katsetatud teisi kah mitutpidi, kuid minu valik on Arcsofti oma. Töötab kenasti minu arvuti rauakooslusega AltDVB-s ja mujalgi. Kahjuks pole maapealse digitv pulka käepärast sest lõpetas garantiiajal töötamise. Tegelikult pole mul sellist HD signaali ka võtta. Seetõttu pilt näitab SATi AVC HD dekodeerimist. Video bitrate oli 12 Mbps. Prose koormus kõige madalam, teiste dekoodritega oluliselt kõrgem. Jälgida, et dekoodril seisaks DXVA ees linnuke.

Saaksid öelda, mis konfiga arvuti sul on?
DTT: ZuumBox HD @ Samsung 40LEB530
Terratec Cinergy T XXS USB; 22" LCD & Win MC
M: Sony 25" CRT

Lockerzi kutsed SIIT

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas somsen » 20:06, 19 Juul 2009

slowitdown kirjutas:Saaksid öelda, mis konfiga arvuti sul on?

Õige vana, aegajalt veidike uuendatud. Mamma MS-7060, ühetuumane protsessor P4 2,4 GHz. Video ATi 2400 Pro 256 MB AGP variant, mälu kah ainult veidi üle 1 Giga. Tähtis on videokaardi raud, mis suudab AVC asju lahti pakkida. Seda arvuti teeb päris hästi kuni kuskil 20 Mbps. Seda siis video miksimisega, overlayga võibolla natuke enam. Varem oli NVIDIA Home Cinema videokaart, kuid see ei saanud AVC HD-ga hakkama, kogu koormus jäi protsessorile. Kuna minu vajadused on seotud Sat-i vaatamisega ja video töötlemisega, siis uuendusi ette ei näe. Suuremat teha kah ei saa, sest slotid on kõik kinni ja mamma on lihtsalt vana uute manuste jaoks. Kui masin töötab, siis ei maksa teda segada.

Kasutaja avatar
slowitdown
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 02:00, 28 Dets 2007
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas slowitdown » 13:06, 20 Juul 2009

somsen kirjutas:
slowitdown kirjutas:Saaksid öelda, mis konfiga arvuti sul on?

Algul vaatasain, et mida, ma pole küll seda kirjutanud, :D aga sa oled kustutanud vist vale nime ära ja minu nime alles jätnud. Mõtlesin, kas keegi on minu konto alt kirjutanud juba, kuid siis sain aru :mrgreen: .
faas kirjutas:Slowitdown 1. teata hiljemalt 1 kuu ette kirjalikult,et ei soovi lepingut jätkata 2.tagasta kaart Viasatile.Kui viitsid loe läbi teema Kõik Viasatist :D seal lahatud kah seda asja nii ja naa.

Juba pisut silmasin juba seda asja.
renqest kirjutas:Üldiselt loetaks kõige "kiiremaks" (st vähim raudvara ressursse nõudvaks) koodekiks CoreAVC-d, kuid see on tasuline.
Tasuta on ffdshow koodek.

Ja HD nõuab raualt ka rohkem kui SD, suvaline kahetuumaline või umbes 2,5GHZ ühetuumaline peaks ilusti hakkama saama.

Lisasin manusena ühe pildi ja sealt on näha, et CoreAVC on mul olemas. Aga minuteada mul see ei töödanud.

Ma kohe-kohe kui aega saan, siis proovin, kas see CoreAVC ikka töötab või mitte. Minuteada nagu ei töödanud. Püüan tänase päeva jooksul ära proovida.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas somsen » 14:10, 20 Juul 2009

Juhtus jah, et kustutasin vale nime. Kogu viide lihtsalt liig pikk, tegin lühemaks. AltDVB-le saab lisada ju koodekeid juurde. Näitab ka ära, kas läks paika või mitte. Teen pildi, et asi selgem. Sellele, kes seda veel ei tea. Settingsite alt sisse , edasi paistab juba pildilt. Lihtsalt teha topeltklõps valitud dekoodril. OK.
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
slowitdown
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 02:00, 28 Dets 2007
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas slowitdown » 14:27, 20 Juul 2009

Mul näitab AltDVB ainult musta pilti. Eurosport HD ei saa proovida, kuna pole Zuumi kaarti. Ainuke võimalus ongi proovida ainult ETV HD Test kanalit, aga kuna kava sellel pole, siis ma ei tea, kas sealt mingit pilti tulebki. Äkki keegi oskab siis öelda, kas sealt praegusel hetkel näidatakse mingit pilti või mitte.

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas Sculder » 15:35, 20 Juul 2009

Praegu küll midagi ei tule.

somsen
Entusiast
Postitusi: 123
Liitunud: 21:00, 14 Veebr 2008
    unknown unknown

Re: AltDVB HD koodek

PostitusPostitas somsen » 10:32, 24 Juul 2009

uus koodekipakk saadaval http://www.dvbsupport.net/

HD Pack 2.2
Added:
* Haali Media Splitter v1.9.42.1
* Elecard MPEG Demultiplexer v1.3.18801.0
* MPC Mpeg Splitter v1.2.908.0

Updated:
* ArcSoft H.264/VC-1/MPEG2 Decoder v2.27.249.90
* CyberLink H.264 Decoder (PDVD9) v2.2.0.527 [27.04.2009]
* CyberLink H.264 Decoder (PDVD8) v2.4.0.1426 [16.04.2009]
* Elecard AVC Video Decoder v1.1.16215.0
* DivX H.264 Decoder v8.2.0.26
* AC3Filter v1.6.2.0
* DivX AAC Decoder v7.1.0.10 [02.05.2009]

Removed:
* Moonlight H.264/Mpeg2 Demux 3.1.200

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 95 külalist