Kõik Viasatist

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14538
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 16:56, 09 Juun 2009

kustutatud, topeltpost...
Viimati muutis tigekala, 17:11, 09 Juun 2009, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14538
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas tigekala » 17:10, 09 Juun 2009

Imaged E2, millel automaatselt sees EPG :

Newnigma2-release-dm800-v2.5
LT Fifth SP7 - Very Final Edition
arvatavasti mõned veel...

http://www.dream-multimedia-tv.de/board ... eadID=9697

serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas serxx » 17:32, 09 Juun 2009

Tänud!
DM500 näitab kah ilusti EPG-d nüüd :)

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 20:50, 09 Juun 2009

tigekala kirjutas:Imaged E2, millel automaatselt sees EPG :

Newnigma2-release-dm800-v2.5
LT Fifth SP7 - Very Final Edition
arvatavasti mõned veel...


LT 7 näitab OK.Newnigmat pole proovinud.See siis 800-l.Evolution töötab 500-l, aga ebamugav kasutada, kuna vaja eraldi plugin käivitada + väike neti viide juurde.500-le oleks hädasti toimivat asja vaja ja minimaalse pommi ohuga.Kui keegi viitsib ja teab, siis võiks uuesti panna originaali mac aadressi välja.Võrdleks enda (zaapa) omaga. :D

edit: 00:09:34:xx:xx:xx
Viimati muutis raivo, 10:09, 14 Juun 2009, muudetud 1 kord kokku.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
martinniglas
Edasijõudnu
Postitusi: 81
Liitunud: 02:00, 02 Jaan 2007
Asukoht: Keila
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas martinniglas » 16:09, 13 Juun 2009

Alates 15. juunist hakkab Viasat näitama maailma ühte populaarsemat loodusfilmide kanalit Animal Planet. Praegu hääl on, aga pilt must.

Kasutaja avatar
MaxML
Entusiast
Postitusi: 121
Liitunud: 03:00, 20 Juun 2007
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas MaxML » 13:55, 14 Juun 2009

Väga hea saavutus - ise sain nii Viasati kui Tarbjakaitse poolt vastuseks et lepingutingimused võimaldavad hinda tõsta ja kui see ei sobi makske "soodustus" kinni.
Vastuseks andsin Viasatile et teen omalpoolt kõik et nende hinna ja lepingutingimuste konksudest ka uutele "õnnelikele" teada anda.
Ühelepoole saatsin neile lepingu lõpetamise avalduse allkirjastatult IDga- (lepingu lõpp küll alles ca. aasta pärast. >Aga mine te muidu ehk jääb avaldus veel hiljaks.
Ühelpoole andsin teada et keeldun igasugustest sooduspakkumistes ja unustagu mu telefoninumber seoses pakkumistega parem ära.

Vastati et "aitäh tagaside eest" :lol:

Nüüd jälle kampaania 3 aastat 199.-EEKu eest- ma olen 110% kindel et üle 1-1,5 aasta see hind ei kehti- kuid kardetavalt saavad jälle hulga klente sellega oma orjaks küll.

Huvitav kuidas peatselt tõusev KM hindadele mõjub- arvan et ega Via küll seda oma arvelt riigile ei maksa- seega on jälle hinnatõusu oodata...



valts kirjutas:Minu õpetlik lugu:
Liitusin stockmanni hulludel päevadel Viaga, kuna pakuti kolmeks aastaks kuutasu 149.-
eelm. nädal siis tuli posti nõue, et tõstsime hinda ja ole hea ja maksapuuduolev summa ära.
nüüd üle nädala olen viaga meile vahetanud ja mulle on tuima näoga seletatud, et ma olen oinas ja ise süüdi, et liitusin, kuumaksu tõusuga pean ikkagi leppima. Aga ei leppinud, kirjutasin kiirest Stockmanni, et mis pagana kampaaniaid te seal teete ja eksitate kliente. ja järgmine päev oli vastus stockist koos via vabandusega:

Tere

Mul on väga kahju, et selline eksitus on juhtunud ja klient on Teie poole pöördunud antud eksituse pärast.
Meie klienditeenindus osakond on antud probleemist teadlik ning on ka kliendiga antud teemal suhelnud.
Praeguseks on Viasat tema arvetelt teinud tasaarveldusi ning loodetavasti saab klienditeenindus osakond meil antud probleemi panna lahendatud asjade hulka.
Ma väga vabandan antud juhtumi pärast.

Raivo Hirs
Retail Sales manager
Viasat Estonia


Via klienditeenindusest aga ei viitsinud küll ühendust võtta ja peale selle meili saatmist sinna teenindajatele sain vastuse:

Lugupeetud ......

Teiega on sõlmitud leping tingimustel 36 kuud hinnaga 149.-/169.- krooni. Meil on kahju, et hinnatõus puudutas ka spetsiaalset kampaaniahinda. Oleme teile teinud hinnatõusu arvelt tagasiarvestuse 26.- krooni, mis kajastub juunis väljastataval arvel ettemaksuna. Hinnatõus puudutas mitmeid erinevatel perioodidel kehtinud hinnakirjajärgseid hindasid, milllede hulka sattus kahjuks ka eritingimustel kokku lepitud hind.
Loodame kiiremas korras endise kampaaniahinna taastada. Vabandame tekkinud segaduse ja viibinud vastuse pärast!

Lugupidamisega,


Anu Jaanson,
Viasati klienditeenindus
673 7258


Vaadake aga siis kõik oma diilid viaga üle ja tehke kurja häält. Kuigi see üksik hüüdja hääl ei lähe neile sugugi korda, peab kellegi karvasema käe ikka appi võtma. Et antud keisi puhul oli puhtalt tegemist klienti eksitava infoga, siis sain ka targematelt sooja soovituse tarbijakaitsesse minna.
Eraldi teema on muidugi nüüd veel see tasaarveldus, saame näha, kuidas via selle ära teeb :mrgreen:
Aga jah, nagu siin targemad soovitasid, hoidun ka mina nüüd tulevikus antud kontoorast eemale ja kui nad tõesti teevad kuskil mingi hea pakkumise, siis lasen lepingusse kirjutada selle klausli, et kogu lepingu jõusoleku ajal hinda muuta ei tohi. olgu see mulle ja ka teistele õpetuseks.
Ja muidugi, peaksin nüüd stokki minema ja sealt miskit suurt ostma tänutäheks :D


Kasutaja avatar
Höbehall
Edasijõudnu
Postitusi: 90
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas Höbehall » 00:57, 15 Juun 2009

Arvan, et ega ükski ettevõtja ei hakka omast taskust KM-i tasuma. Viasat lisab kindlasti omalt poolt veel midagi juurde,et kasumit suurendada. Las laob hinda juurde, alates juulist aga ilma minuta. Kolm aastat olen uute klientide soodukaid kinni maksnud. Kui maapealse digiTV levi veelgi parandatakse, pole viaga enam midagi peale hakata. Selle obroki eest, mida neile kahe - kolme aasta eest maksad, võib päris palju satitehnikat muretseda ja tasuta taevaseid kanaleid nautida.

Viasat on saatanast !!! :D

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 19:31, 18 Juun 2009

Seekord ma siis juba enam ei imesta.Saabus ka minu postkasti analoogiline kiri nagu kasutaja valtsil.Saabus ka uus arve, kus ilusti -40 eek tagasiarveldust tehtud mai ja juunikuule.Uue kuu hind oh üllatust 169.- eek jälle.Klienditeenindusest saadeti sisuliselt sinna, kuhu päike ei paista ja visati toru ära.Ei vaevutud isegi asja uurima.

Mis siis ikka ...

... ei mu käsi, kirjutamast väsi ...
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 18:23, 20 Juun 2009

Viasatis puhub tuul ilmselt iga päev erinevast ilmakaarest ...

[email protected] wrote:
> Lugupeetud xxxxx xxxxx
> Teiega on sõlmitud leping tingimustel 36 kuud hinnaga 149.-/169.-
> krooni. Meil on kahju, et hinnatõus puudutas ka spetsiaalset
> kampaaniahinda. Oleme teile teinud mai- ja juunikuu hinnatõusu arvelt
> tagasiarvestuse 40.- krooni, mis kajastub juunis väljastataval arvel
> ettemaksuna. Hinnatõus puudutas mitmeid erinevatel perioodidel
> kehtinud hinnakirjajärgseid hindasid, milllede hulka sattus kahjuks ka
> eritingimustel kokku lepitud hind.
> Loodame kiiremas korras endise kampaaniahinna taastada. Vabandame
> tekkinud segaduse ja viibinud vastuse pärast!
> Lugupidamisega,
> Anu Jaanson,
> Viasati klienditeenindus
> 673 7258

Minu viimasele kirjale tuli siis selline vastus:

Lugupeetud Klient

Oleme Teie meili edastanud Viasati juhtkonnale. Vastame Teile esimesel võimalusel!

Lugupidamisega,


Aita Saare
Viasati klienditeenindus
673 7258

Esimeses kirjas peaks nagu vastus juba mustvalgelt kirjas olema.Nagu viasatis kombeks, lubadused võivad iga kell muutuda.Lihtsalt huvi pärast, Valts sul sama seis?
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas bljumkin » 19:32, 20 Juun 2009

Paistab päris tore olevat olla Viasati klient;nagu täistöökoht kohe - ei anta aega igavust tunda ega miskit, :P

Kasutaja avatar
valts
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas valts » 08:26, 22 Juun 2009

Ahhoi. Mul potsatas postkasti arve, kus ilusti tagasiarveldus tehtud. Loodame, et see nüüd nii ka jääb :)

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 18:22, 22 Juun 2009

Mul potsatas samuti ( ei see tulemata jää, nagu surm, sünd ... :D ) ja tagasiarveldus tehti ka, aga mis oli uue kuu hind?Nagu kampaanias lubatu või + 20.- ??? Sa ei viitsinud ilmselt minu postitust korralikult läbi lugeda.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas raivo » 20:53, 22 Juun 2009

Tere!

Arve on koostatud 01.06.2009, arve korrigeeriti 04.06.2009. Ettemaks on arvestatud nii maikuu, kui juunikuu koostatud arvest summas 40 krooni.
Juulis on arves Kuldpaketi kuutasu summas 149 krooni pluss ......

Lugupidamisega,


Anu Jaanson,
Viasati klienditeenindus

Hmmmm.Ise loll?Ootame järgmise arve ära.Elame ja jälle näeme.Igatahes ei kavatse alla anda.20x12=240.- ja selle eest ostan kas või lastele kommi või mida iganes.Üks on aga kindel, viasatile ka EI kingi.

edit:järgmise kuu arveks on sulaselgelt kirjutatud 169.- ja mitte 149.- Kas siis minuni jõudnud arve on vale, või siiski ise loll.Olge mureta, mõlemal juhul annan ka seda Teile teada. :D
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
valts
Edasijõudnu
Postitusi: 32
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas valts » 09:40, 25 Juun 2009

Ka mul oli 169.-, kuid igasugu tasaarveldused ja muud teemad risustasid seda arvet, ei teagi, mis see lõppsumma oli. Aga ma otsustasin ka uue kuu ära oodata. Kuna nende põhitaks oli 169 ja otsekorraldusega 149, siis paistab juulis, mis seis saab olema :roll:

andres66
Õpetaja
Postitusi: 1052
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Põltsamaa
    unknown unknown
On tänatud: 21 korda

Re: Kõik Viasatist

PostitusPostitas andres66 » 11:12, 25 Juun 2009

ühinen teiega uue arve ootuses ... :)
kampaania nimi oli "Aastapäev", august 2007.
viasat.png
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha
#Vu+Duo4K#Dreambox DM920#Mut@nt HD51#Zidoo Z9X PRO#Nokia 8010 Streaming Box#FireTV 4K Max (2023)
#Ugoos X4Q Plus#TechniSat DIGITRADIO 143V3#SDRplay RSPdx#Yamaha RX-V6A
#SAT-TV- 80E, 56E, 45E, 42E, 36E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 30W#

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist